KEDİ KÖPEK EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI İSTANBUL BEYKOZ

Hayvan Mezarlığı

Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı Fotoğraflar ve Ayrıntılar için Tıklayınız!

SOSYAL MEDYA 

1- İNSTAGRAM Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız!

2- FACEBOOK Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız! 

GAZATE HABERLERİ

3- Gazete Haberleri SÖZCÜ GAZATESİ İçin Tıklayınız! 

4- Gazete Haberleri POSTA GAZETESİ İçin Tıklayınız!  

5- Gazete Haberleri DOST BEYKOZ GAZETESİ İçin Tıklayınız!

TV ANA HABERLERİ

6- Televizyon ATV ANA HABERLER kanalında izlemek için Tıklayınız!

7- ATV Ana Haberler FENOMEN KÖPEK HERA Öldü izlemek için Tıklayınız!


ÖZEL İstanbul Hayvan Mezarlığı Beykoz

Dikkat Çok Önemli!
Okumadan, olmadı okutmadan gelmeyiniz!


Okumadım, bilmiyordum, anlamadım, acım vardı vb. gibi üretilecek sebepler kuralları ve bunlara uyma sorumluluğunuzu değiştirmez! 

Öncelikle burası kendine has kuralları olan özel bir aile yeridir!
Misafirlerimizin yüzde onu bakan, milletvekili, hakim, savcı, avukat, doktor vb. gibi nezih insanlardan oluşmaktadır.

Dolayısıyla bu belirtilmiş kurallara aykırı kural tanımaz, narsist, psikopat, uygunsuz, uyumsuz, dengesiz, beli silahlı mafyavari kişiler kesinkes aile içimize kabul edilmemektedir.
Bahse konu “Kurallar başka insanlar içindir.” “Sadece enayiler tüm kurallara uyarlar.” “Benim isteklerim her şeyden önce gelir…”  Şeklinde düşünen çeşitli kişilik bozukluğu yaşayan kişilerin aşağıdaki kuralları okumasının gereksiz olduğunu ve vakit kaybetmeden kendine uygun başka bir yer bakmasını, bulmasını tavsiye ederiz.

Defin işlemleri sırasında insanlarda olduğu üzere elbette evcil hayvanınızın yanında bulabilirsiniz.
Ve istisnai durumlar hariç haftanın 7 günü ziyaretlerinizi yapabilirsiniz.

Gelemeyenler için defin videosu çekilip gönderilmektedir.

Üstümüzde bayrağımız dalgalandıkça, hükümetler keyfine göre istimlak etmedikçe, ömrümüz vefa ettiği müddetçe, (Özetle bizim irademiz dışımızda gelişecek Mücbir sebeplerden dolayı harici) yerinde kalacak şekilde düşünülüp, betonarme mermer kaplı insan mezarları gibi dizayn edilmiştir.

DİKKAT! İSTANBUL’DA EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI ADI ALTINDA İŞ YAPAN SAHTEKARLARA KARŞI DİKKAT!

DİKKAT!
Türkiye’nin 1999 dan beri İSTANBUL’UN İLK ve TEK Doğal olarak oluşmuş, gelişmiş Evcil Hayvan Pet Mezarlığı sadece İSTANBUL Beykoz ilçesindedir!

İstanbul başta olmak üzere Kiralık Tarlalara mezarlık diye defin işlemi yapmaya kalkanlara ve yine İstanbul’da olduğu izlenimini verip de aslında İstanbul’da olmayan şehir içi, dışı adresleri ve konumları dahi sahte olan, mezarlık yerlerinin konumu dahi olmayan, mezarlık yeri adı altında sahte adresleri mezarlık adresi diye veren, fotomontaj hileleriyle mezarları büyük ve dolu gibi gösteren, sahte mail adresleriyle oluşturdukları sahte müşteri profilleriyle kendilerine övgüler bize karalamalar düzen, ziyaret edebilmenizin neredeyse imkansız olduğu yerlere karşı dikkatli olunuz!

1999 İSTANBUL’UN İLK VE TEK DOĞAL EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI 

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Ziyaret Saatleri

İstisnai durumlar hariç haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 arası ziyaret edilebilir.
Kapanış saatleri son dakikalarda gelenlerin giriş saati değil, giriş çıkışın sonlandığı, kapıların kilitlendiği paydos saattir.
Bu sebeple hatırlatmaya, uyarmaya gerek kalmadan içerideki ziyaretçilerin kapanış saati itibarı ile ziyaretlerini tamamlamış ve çıkış işlemlerini sonlandırmış olmalarını rica ederiz.
Her yerin bir kapanma saati vardır. Pazarlığa tabi değildir. Bunu bilerek bizi tercih ediniz.
Ziyaret saatleri Özel Durumlar Hariç Haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 arasıdır.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Defin Saatleri

Defin işlemleri ziyaret gibi keyfe keder bir durum olmadığı ve fazla bekletilmemesi gerektiği için çalışma saatlerimizde esneklik gösterip sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz lakin, Mesai paydos sonrası defin işlemi için kapanış öncesi MUTLAKA RANDEVU almanız gerekmektedir ki ilgili kişiler çıkış yapmadan sizleri beklesin.

DİKKAT! MUTLAKA OKUMALISINIZ!

Mezarlığımız; web sitemizde eski yıllara ait Gazete ve TV haberlerinde de belirtildiği üzere 1999 depreminde ölen köpeğimi çiftliğime defnettikten sonra onun anısına, yıllar içerisinde maddi imkanları olan olmayan güzel insanlara ücretsiz yardımcı olurken doğal olarak oluşmuş bir hayvan mezarlığıdır.
Güzel insanlara yardım etmek için çıktığımız bu yolda cımbızla insan seçemesek de hiç kimseyi üzmek ve üzülmek istemiyoruz.
Az olsun hayırlısı olsun, müşteri değil insan arıyoruz.
Bu sebeple olması gereken Kurallar herkes içindir ve sağladığı düzen ve uyum insan yaşamının olmazsa olmazıdır.
Her şeyi en baştan açıkça konuşmak, anlamak ve ona göre karar vermek en doğru ve güzel yoldur!
Bu sebeple sizden bu değişimi teklif dahi edilemez kurallardan oluşan bilgilendirme yazısını okumanızı istiyoruz ki okumadım, bilmiyordum vb. gibi sebepler öne sürmenin, herkes için aynı ve değişmez olan kuralların size özel ve keyfinize göre değiştirilmeyeceğini bilerek bizi tercih etmeniz gerektiğini bilmenizi istiyoruz.
Defin işlemleri ve sonrası kurallarından ziyaret kurallarına, mutlaka göz atmanız için ayrıntılı bilgilendirme yazı ve bağlantılarını paylaşıyoruz.

DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ! MUTLAKA OKUMALISINIZ!

Sık Sorulanlar

1- Defin hizmetleri karşılığı alınan ücretler tek seferliktir ve mezar yerini kazan, gömen defneden, mezarlığın peyzajını yapan çalışanların yevmiyesi, sulama, ilaçlama, bakım, temizlik vb. giderlere katkı içindir. Aynı zamanda eğitim pansiyon adı altında köpeklerini buraya getirip de bırakıp kaçan ortalama 30 civarı köpeğin bakımları için katkı sağlanmaktadır. (Ücretsiz cins köpekler için bilgi alınız)
Yoksa İstanbul’un merkezinde bir poşet kedi köpek maması fiyatına satılık, kiralık mezarlık arsası tarlası vb. gibi bir şey söz konusu değildir. 

Biz dahil her nereden hizmet alırsanız alın her yerde verilen tüm hizmetler sonrası hiç bir şekilde ücret iadesi söz konusu değildir. Bu sebeple verilen tüm hizmet ve kuralları inceleyerek karar veriniz.

DİKKAT! MUTLAKA SORUNUZ SORMADAN SÖYLEMİYORLAR!
(Kendilerini İstanbul’daymış ve İstanbul’un tek hayvan mezarlığıymış gibi pazarlayıp da aslında farklı şehirlerde olan tüm sahtekarlara karşı dikkatli olunuz. Hepsi her 2, 3 senede 1 sil baştan Kira Kontratı yeniler gibi o günün fiyatlarıyla tekrar tekrar ödeme yapmazsanız kemiklerini toplar yerine başka birini defnederiz şeklinde KİRA KONTRATI düzenleyip hizmet vermektedirler.)

2- Defin işlemi yapılırken elbette yanında Eşlik Edebilir ve sonrasında haftanın 7 günü istisnai gün ve durumlar hariç 10:00 – 14:00 arası ziyaretlerinizi yapabilirsiniz. (Defin esnasında gelemeyenler için videosu çekilip whatsapp paylaşılır.)
DİKKAT! Ziyaret esasları için İLETİŞİM – KONUM Linki içini MUTLAKA lütfen okuyunuz!

3- Hayvan Mezarlığı defin yeri hem 2. hem 3. köprüye 12 dakikalık, Beykoz korusuna ve vapur iskelesine ise birkaç dakikalık mesafededir. Önümüz otobüs minibüs durağıdır.

4-Payments are cash only! Ödemeler sadece nakittir!


DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ! MUTLAKA OKUMALISINIZ!

Mezarlık iki ayrı bölümden oluşmaktadır.

1. Bölüm – Betonarme mermer kaplı anıt mezarların olduğu eski bölümdür. Kısaca ücretlendirme ile ilgili suistimallerden kaynaklı ve enflasyondan sebep çok zarar etmemize sebebiyet verdiğinden dolayı 2023 yılı itibarıyla artık bu şekildeki mezarlık hizmetini sonlandırdık.

2. Bölüm – Sade toprak altı defin yapılan bölümdür. Definler tek seferliktir, üstüne başka defin yapılmaz.

2. Bölüm – Doğadan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz! Arzu ederseniz 500, 600 TL başlayan seçeneklerle üstüne onun adına büyüyecek zeytin, defne, incir, kiraz, elma, dut vb meyve ağacı türevlerini yerimizden seçerek ektirebilirsiniz. Plastik dosyalık içine adı yazılarak ağacına bağlanmaktadır.

2. Bölüm – İsteğe bağlı etrafını özel emprenyeli ahşap bahçe çiti ve başlık tahtasıyla çevirme ve yine dış mekan şartlarından etkilenmez özel fleksi malzeme üzerine ultraviyole boyalı fotoğraflı yazılı mezar başlığını 2000 TL ücretle anlaşmalı çalıştığımız yerlere yaptırıyoruz.

Payments are cash only! Ödemeler sadece nakittir!
TÜM FİYATLAR + KDV DİR.

DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ! MUTLAKA OKUMALISINIZ!

Dışarıdan hiç bir şekilde bir şeyler getirip yapma yaptırma, tarafımızdan dahi konseptin dışına çıkma gibi bir durum söz konusu değildir. Bunu bilerek ve kabul ederek bizi tercih etmelisiniz, hiç bir şekilde pazarlığa tabi değildir. Kendi yapabileceğiniz sadece çiçek veya ağaç fidanı ekmekten ibarettir. Elektrikli, elektronik solar vb gibi patlama, yangın çıkarma ihtimali olan ürünler, keza mercek görevi görebilecek cam, ayna vb ürünler, ekmek, mama vb yiyecek ürünler, sivrisinek vb haşere üretimini destekleyen içinde su tutan mama su kapları vb gibi ürünlerin sade toprak altı defin yapılan fındıklık bölüme getirilmesi kesinkes yasaktır.
YASAL UYARI! AĞAÇLIK ALANDA SİGARA İÇMEK KESİNKES YASAKTIR! 
Bu kurallarımız sizin için uygun değilse başka yer bakmanız gerekmektedir. Burası özel bir yerdir!
 

Defin işlemleri yapıldıktan sonra aynı veya ilerleyen tarihlerde farklı ülke, şehir, bahçeli eve taşınma vb gibi durumlarda olsun, defnedilen petinizi ve üstüne yapılanları çıkartıp size geri teslim ederiz.
Lakin yapılmış, verilmiş hiç bir hizmet ve ürünün ücret iadesi gibi bir durum söz konusu değildir!
Bu sebeple tercihinizi baştan ona göre yapınız!

Türkiye’de bir ilk Krematoryum! Evcil Hayvanlar Kedi, Köpek vb Pet hayvanları için Kremasyon hizmeti veriyoruz.
Kremasyon (Ölü Yakım) Hizmeti ile Pet mezarlığı hizmetleri birbirinden apayrı hizmetlerdir.
Özel yakım yaptıranlara petinin külleri özel muhafazalı çelik termos içinde teslim edilir.

Defin işlemi ise normal şekilde insanlarda olduğu üzere toprak altına gömülme şeklidir. Yakılıp da küllerinin gömülme işlemi değildir.

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı – Krematoryum – Morg Hizmetleri
Defin veya Kremasyon işleminde bulunabilmek için yurt dışından veya başka şehirden gelecek kişilere özel evcil pet hayvanlarınız soğuk hava deposunda bekletilir.
Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı ve Krematoryum Morg Hizmetleri
Soğuk hava deposu şoklama açılış hizmet bedeli ilk gün dahil 200 TL.
Sonrası Günlük kira bedeli 100 TL

Telefon       : 0216 320 57 58 – (7 Gün / 09:00 – 16:00)
GSM           : 0532 234 23 10 – (7 Gün / 08:00 – 22:00) Arama saatlerine dikkat ediniz!
                      Gece vakti defin yapılmamaktadır.

WhatsApp  : 0532 234 23 10 (7/24 Yazmak içindir, fark edildiğinde geri dönüş yapılır.) 
SMS            : 0532 234 23 10 (7/24 yazabilirsiniz)
Adres           : Akbaba Mahallesi, Maraş Caddesi 7/A – Beykoz / İstanbul 

HARİTA ADRES – KONUM YANDEX 
Yandex Konum İçin Tıklayınız! İstanbul Krematoryum ve Hayvan Mezarlığı

HARİTA ADRES – KONUM GOOGLE MAPS
Google Maps Konum için Tıklayınız!
İstanbul Krematoryum ve Hayvan Mezarlığı

Evcil hayvan pet mezarlığı defin işlemlerinde uygun aracı olmayanlara kendileri ve petleri için klimalı vip aracımızla hizmet vermekteyiz. Tıklayınız!

Hayvan Mezarlığı Nerede
Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı Beykoz

BETONARME MERMER MEZARLIKLAR BİLGİLENDİRME BÖLÜMÜDÜR!

1999 dan beri Türkiye’nin ilk ve tek yeri belli sahipli canlar Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Mezarlığı

İstanbul Hayvan Mezarlığı Kedi Köpek Evcil Hayvanlar Mezarlığı Beykoz İstanbul

Bütün mezarlıklarımız yıllar içinde yerlerinde kayma, karışma, kaybolma olmasın diye lahit model betonarme, mermer kaplı anıt mezar olarak dizayn edilmiştir.
Defin işlemleri ve Mermer kaplı Betonarme Lahit Mezarlıklar 
Birden çok evcil hayvanı olanlara özel betonarme mermer kaplı büyük aile kabristanı…
Büyük ırk köpeklere özel betonarme mermer kaplı mezarlıklar…
Kedi, tavşan ve küçük ırk köpeklere özel betonarme mermer kaplı mezarlıklar…
Katlı ve yanyana olarak birden çok defin işleminin yapılabildiği betonarme mermer kaplı ortak veya aile kabristanı olarak da kullanılabilen anıt mezarlıklara defin işlemi evcil hayvanın boyutuna göre Küçük, Orta ve Büyük ırk evcil hayvan pet mezarlığı 

Tek kişilik diye defin ödemesi yapılıp üstüne birden çok defin en baştan anlaşma olmadığı taktirde yapılamamaktadır. 
2021 ve sonrası yapılan yeni mezarlar 2020 ve öncesi eski mezarların aksine aynı insan mezarlığı gibi yeri idareli kullanmak için katlı mezarlık olacak şekilde dizayn edilip derin yapılmıştır. Dolayısıyla eski ağzına kadar toprak dolu mezarlarda eşeleme yaparak birilerini daha gömme durumu söz konusu değildir. 2020 -2021 İtibarıyla artan işçilik ve bakım maliyetlerinden dolayı artık hepsini her şeyi bizden beklemeden herkesin çorbada tuzu olması gereğiyle yıllık aidat uygulaması elzem olmuştur.

Büyük Aile Kabristanı Yeni Mezarlar

Tek olarak (Bireysel olarak alabileceğiniz gibi ortak olarak 3, 4 orta / büyük boy köpek veya 4 küçük / orta boy köpek veya kedi ortak defin işlemi yapılabilir.) 

Küçük Irklara Özel Kedi Köpek Aile Kabristanı Yeni mezarlar
Tek olarak (Bireysel olarak alabileceğiniz gibi ortak olarak 2 küçük orta boy arası köpek veya kedi defin işlemi yapılabilir.)

Mermer Mezar Baş Taşı
Taş oymalı içerik yazısı, Temperli Rodajlı Cama Ultraviyole boyalı fotoğrafı, birbirlerine ve mezar başına montajları dahil
her bir ölen için 3990 TL. Yapımlarından mezar başına montajına ustaların yoğunluğuna göre ortalama 2 hafta civarı sürebilir.

Temperli rodajlı cama Ultraviyole boyalı, ekstra 2. fotoğraf isteyenlere tek olarak 1000 TL

Mezarlığa dışarıdan inşaatçı, mermerci, mezarcı, bahçıvan vb. hiç kimse ve malzeme, ürün kabul edilmemektedir. Her türlü ihtiyacınız anlaşmalı olduğumuz işletmeler tarafından verilmekte karşılanmaktadır.

Pet Cemetery, Animal Cemetery, Dog Cemetery, Cat Cemetery Animal Cemetery

Pet Mezarlığı Kedi, Köpek, Tavşan, Kuş, evcil hayvan betonarme, mermer kaplı mezarlıklara defin işlemleri;

2021 ve sonrası inşası yapılan katlı Anıt mezarlar;

Küçük boyutlu evcil hayvanlara özel pet mezarlığı.
Kedi, tavşan, kuş, minyatür süs köpekleri vb. (Cats and Small dogs size) boyutlarda evcil hayvanlar için içten içe 30 X 60 cm betonarme mermer kaplı anıt mezarlar…

Büyük boyutlu evcil hayvanlara özel pet mezarlığı
Büyük boy (Large dog size) Köpeklere özel içten içe 50 x 100 cm boyutlarda betonarme mermer kaplı anıt mezarlar…

Mermer mezar baş taşı seçeneklidir. Baştan defin öncesinde karar verilmelidir. Mermer mezar baş taşı, mermer oymalı iç yazısı, mezar taşına 20 x 20 cm boyutlarında temperli rodajlı cama ultraviyole boyayla içten işlenen dış mekan garantili fotoğrafı montajları da dahil toplam ücreti 3990 TL.
2021 ve sonrası inşası yapılan derin katlı mezarlarda bir diğer canın da gelip gömüleceği hesap edilerek büyük mezar baş taşı sağlı sollu olacak şekilde büyük olarak yapılmaktadır. Her bir mevta için sağı veya solu olarak tek tarafı kullanılmaktadır. Büyük taşın diğer boş tarafı diğer gelebilecek kişi için tarafımızdan ayrılmaktadır.

Mezarlıklar Küçük ve büyük hayvanlara özel aile kabristanı şeklinde düşünülüp dizayn edilmiştir.
Birden çok evcil hayvanı olanlar için veya bir başka canla ortak paylaşımlı katlı mezarlık olarak;
Küçük anıt mezarlara 2 küçük orta  arası ırk
Büyük anıt mezarlara 4 küçük / orta ırk veya 3, 4 orta / büyük ırk olarak defin işlemi yapılabilmektedir.

Yıllık Aidat 
Bekçisi, bahçıvanı, kapıcısı, ilaçlaması, çiçeklendirmesi, sulaması, bakımı, temizliği…
Mezarlığın bakımı, temizliği, haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlaması, çiçeklendirilmesi, bahçıvanlık hizmetleri, bekçisi, kapıcısı gibi personel, su, temizlik malzemeleri vb. gibi çeşitli giderleri ve sahiplerinin halihazırda hayatta olduğunu, terk etmediğinin göstergesi olarak mezar sahiplerinden ölüm yıldönümlerinde olmak üzere Yıllık 36 $ veya karşılığı TL (Aylığı 3 Dolara = Takribi 50 TL Tekamül) Talep edilmektedir. (Mecburiyet yoktur, ziyaretlerini sürdüren, sürdürmeye niyetli olanlardan talep edilmektedir. 3 yıl ve üstü yıllık aidat ödemesi yapmamış olanlar ziyaret vb. haklarını kaybederler, ancak toplu ödeme yaparak ziyaret, bakım vb gibi haklarını kullanmaya başlayabilirler. )

Yıllık Aidat
2020 -2021 İtibarıyla artan işçilik ve bakım maliyetlerinden dolayı yıllık aidat uygulaması elzem olmuştur. Yıllık aidatlarını ödeyenlerin mezarlıklarının bakımı yapılır. Aidatlar kişi başı değil mevta başıdır, ödemeleri her biri için ölüm yıl dönümlerinden ölüm yıl dönümlerinedir. Mecburiyet yoktur! Kimse ödeme için aranmaz, sıkıştırılmaz, ödeyen öder ödemeyen toplu öder veya ödemez lakin 2, 3 yıl ve üstü aidat ödemesi yapmaktan vazgeçmiş olanların ziyaret vb. hakkından da vaz geçtiği anlaşılır ve her türlü hizmet alma hakkını kaybeder ve üzerine bir başka can da defnedile bilinir, toplu aidat borcu ödemeyle ziyaret hakkını tekrar kazanır ama defnedilen hiç bir hayvanı yerinden çıkarttırma gibi bir durum diğer yatan ölüye saygıdan teklif dahi edilemez. 
Bir seferliğe mahsus 2, 3 torba mama parasına yapılan, verilen defin ve alınmaya devam eden diğer tüm hizmetlerin çorbada tuzu olmaksızın uzun yıllarca verilmesi mümkün değildir. En basitinden en lüksüne bir ev bile satın alsanız, kapıcısından güvenliğine, asansöründen kat otomatına ödemezseniz yürümesi mümkün olmayan hizmetler vardır ve en basitinden burada sizlere yardım etmek için çalışan insanların burada ömür boyu bedava çalışması mümkün değildir.

Hayvan Mezarlığı ŞARTLAR, Basından Haberler, Tüm Görseller için MUTLAKA Tıklayınız!

Ziyaret Saatleri

Özel Günler Hariç Haftanın 7 günü 10:00 -14:00 saatleri arasındadır!
14:00 Ziyarete gelenlerin son giriş saati değil kapanış saatidir!
Bu sebeple ziyarete geleceklerin veya içerideki ziyaretçilerin hatırlatmamıza gerek kalmadan kapanış saatleri itibarı ile ziyaretlerini tamamlamış ve çıkmış olmalarını rica ediyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Ancak mezar baş taşı bile olmayan, yaptırılmamış, defin işleminden ve veya son ziyaretinin üstünden 2, 3 yıl civarı geçtiği halde hiç ziyareti yapılmayan, yapılmamış mezarlıkların sahibinin de vefat veya terk ettiği varsayılarak eğer gerekirse katlı mezarlık olarak üstüne veya yanına bir pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..

Ve yine geri kalan ödemeyi ayın başına, ortasına, sonuna ödeyeceğim diyerek eksik ödeme yapıp aylarca ortadan kaybolanların, ve yine mezar baş taşı yaptırıp da ücretini ödemeden ortadan kaybolanların mezarları da katlı mezarlık olarak kullanılarak üstüne bir başka defin işlemi yapılır.
Yaptıracağınız baş taşlarını veya ödemelerinizi ona göre yaptırınız, aylar yıllar sonra ortaya çıkıp ödemesini yapacağım, diğer gömüleni yerinden çıkartın gibi bir durum asla söz konusu olamaz, bir defa gömülen bir daha mezar karıştırılıp yerinden çıkartılamaz. Sadece kendinizinkine değil başkasının da ölüsüne aynı şekilde saygı gösteriniz
Ayrıca defin işlemi yapıldıktan sonra geri dönüşü olmadığını, bunun yapboz puzzle seti olmadığını, hiç bir şekilde ücret iadesi gibi bir durumun söz konusu dahi olamayacağını bilerek ve kabul ederek defin işlemine karar vermeniz gerekmektedir.
Günler, haftalar, aylar veya yıllar sonra sahiplerinin farklı şehir veya ülkelere taşınmaları ve gidecekleri yere ölen hayvanlarını da götürme isteklerinde defnedilen ölü (Eğer ki üst katta yatıyor ve dolayısıyla başkası rahatsız edilmeyecekse) ücretsiz olarak çıkartılıp kendilerine teslim edilir lakin ücret iadesi gibi bir durum söz konusu değildir.
Alınan ücretler defin vb. hizmetler, çeşitli işletme, beton, mermer vb. çeşitli ürünler ve masrafları karşılığıdır, arsa satışı değildir dolayısıyla tapu, tapu tahsisi, toprak satışı vb gibi bir durum söz konusu değildir. Dolayısıyla kapımızı çalacak insanların ”Veririm parayı istediğimi yaparım yaptırırım satın alırım” tarzı saygısızlara asla göz yumulmayacağını bilerek, saygılı insanları  ve hayvanlarını misafir olarak kabul etmekteyiz.
Alınan ücretler hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, arsa satışı değildir, dolayısıyla tapu tahsis vb. belge söz konusu değildir. Hayatın içinde bin bir çeşit insan mevcut ve kapımızı açacağımız misafir edeceğimiz insanları olabildiğince seçerek kabul ediyoruz. Kurallara uyduğunuz, kimseye rahatsızlık vermediğiniz sürece yatan canlar gibi sahiplerinin de başımızın üzerinde yeri vardır.
Allahtan korkusu kuldan utanması olmayan arsız, ahlaksız, rezil, mahallevari, it kopuk serseri kabadayı takımı vb. tarzda kişileri kabul etmiyoruz ki gerek bizi gerek buradaki diğer nezih insanları rahatsız edip hiç kimsenin huzuru kaçmasın diye.
Nezih insan her yerde ve şartta nezihtir. Rezil insanların veya ruh hastalarının ise rezillik çıkarmak için her zaman arkasına saklanacakları, sigarayı bıraktım, cenazemiz üzüntümüz var gibi bir bahaneleri her zaman vardır. Böyle insanları kapımızda istemiyoruz. Burası aynı zamanda bizim yuvamızdır ve etrafımızda huzur veren nezih insanlar istiyoruz.

1999 dan beri kedi köpek evcil hayvan pet mezarlığı olarak Beykoz’da hizmet veren Türkiye’nin ilk köpek çiftliği ve hayvan mezarlığıdır.

Hayvan Mezarlığı
Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

Adalar Hayvan Mezarlığı, Arnavutköy Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Hayvan Mezarlığı, Avcılar Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Hayvan Mezarlığı, BahçelievlerHayvan Mezarlığı , Bakırköy Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Hayvan Mezarlığı, Beykoz Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Hayvan Mezarlığı, Çatalca Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Hayvan Mezarlığı, Esenler Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Hayvan Mezarlığı, Eyüp Hayvan Mezarlığı, Fatih Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Hayvan Mezarlığı, Güngören Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Hayvan Mezarlığı, Kartal Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Hayvan Mezarlığı, Maltepe Hayvan Mezarlığı, Pendik Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Hayvan Mezarlığı, Silivri Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Hayvan Mezarlığı, Şile Hayvan Mezarlığı, Şişli Hayvan Mezarlığı, Tuzla Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Hayvan Mezarlığı
Adalar Pet Mezarlığı, ArnavutköyPet Mezarlığı, Ataşehir Pet Mezarlığı, Avcılar Pet Mezarlığı, Bağcılar Pet Mezarlığı, Bahçelievler Pet Mezarlığı , Bakırköy Pet Mezarlığı, Başakşehir Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Pet Mezarlığı, Beşiktaş Pet Mezarlığı, Beykoz Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Pet Mezarlığı, Beyoğlu Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Pet Mezarlığı, Çatalca Pet Mezarlığı, Çekmeköy Pet Mezarlığı, Esenler Pet Mezarlığı, Esenyurt Pet Mezarlığı, Eyüp Pet Mezarlığı, Fatih Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Pet Mezarlığı, Güngören Pet Mezarlığı, Kadıköy Pet Mezarlığı, Kâğıthane Pet Mezarlığı, Kartal Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Pet Mezarlığı, Maltepe Pet Mezarlığı, Pendik Pet Mezarlığı, Sancaktepe Pet Mezarlığı, Sarıyer Pet Mezarlığı, Silivri Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Pet Mezarlığı, Sultangazi Pet Mezarlığı, Şile Pet Mezarlığı, Şişli Pet Mezarlığı, Tuzla Pet Mezarlığı, Ümraniye Pet Mezarlığı, Üsküdar Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Pet Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Pet Mezarlığı, Ataşehir Evcil Pet Mezarlığı, Avcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bağcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Pet Mezarlığı , Bakırköy Evcil Pet Mezarlığı, Başakşehir Evcil Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Pet Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Pet Mezarlığı, Beykoz Evcil Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Pet Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Çatalca Evcil Pet Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Pet Mezarlığı, Esenler Evcil Pet Mezarlığı, Esenyurt Evcil Pet Mezarlığı, Eyüp Evcil Pet Mezarlığı, Fatih Evcil Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Pet Mezarlığı, Güngören Evcil Pet Mezarlığı, Kadıköy Evcil Pet Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Pet Mezarlığı, Kartal Evcil Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Maltepe Evcil Pet Mezarlığı, Pendik Evcil Pet Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Pet Mezarlığı, Sarıyer Evcil Pet Mezarlığı, Silivri Evcil Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Pet Mezarlığı, Sultangazi Evcil Pet Mezarlığı, Şile Evcil Pet Mezarlığı, Şişli Evcil Pet Mezarlığı, Tuzla Evcil Pet Mezarlığı, Ümraniye Evcil Pet Mezarlığı, Üsküdar Evcil Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Hayvan Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Avcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Hayvan Mezarlığı , Bakırköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Hayvan Mezarlığı, Beykoz Evcil Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Çatalca Evcil Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenler Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Evcil Hayvan Mezarlığı, Eyüp Evcil Hayvan Mezarlığı, Fatih Evcil Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Güngören Evcil Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Hayvan Mezarlığı, Kartal Evcil Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Maltepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Pendik Evcil Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Evcil Hayvan Mezarlığı, Silivri Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Evcil Hayvan Mezarlığı, Şile Evcil Hayvan Mezarlığı, Şişli Evcil Hayvan Mezarlığı, Tuzla Evcil Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Evcil Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Evcil Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Hayvan Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Hayvan Mezarlığı kaç TL?, Hayvan Mezarlığı olayı gerçek mi?, Türkiyede hayvan mezarlığı var mı?, Pet Mezarlığı, İstanbul hayvan mezarlığı ücreti, Özel Evcil Hayvan Mezarlığı, İstanbul Pet Mezarlığı, Anadolu Yakası Hayvan Mezarlığı, Pet Mezarlığı İstanbul, Hayvan Mezarlığı İstanbul, Evcil Hayvan Mezarlığı, Ücretsiz Hayvan MEzarlığı, Ölen Hayvanlar Nereye Gömülür, Kedi Hayvan Mezarlığı, Köpek Hayvan, Mezarlığı, Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı, Kedi Pet Mezarlığı, Köpek Pet Mezarlığı, Hayvanım Öldü Nereye Gömmeliyim, Ölen Hayvan Nereye Gömülür

Hizmet verdiğimiz ilçeler;
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 
İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Read Previous

Krematoryum Kremasyon

Read Next

Menüler için tıklayınız

× Whatsapp Hattı