KEDİ KÖPEK EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI İSTANBUL BEYKOZ

Hayvan Mezarlığı

Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı Fotoğraflar ve Ayrıntılar için Tıklayınız!

SOSYAL MEDYA 

1- İNSTAGRAM Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız!

2- FACEBOOK Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız! 

GAZATE HABERLERİ

3- Gazete Haberleri SÖZCÜ GAZATESİ İçin Tıklayınız! 

4- Gazete Haberleri POSTA GAZETESİ İçin Tıklayınız!  

5- Gazete Haberleri DOST BEYKOZ GAZETESİ İçin Tıklayınız!

TV ANA HABERLERİ

6- Televizyon ATV ANA HABERLER kanalında izlemek için Tıklayınız!

Evcil hayvan pet mezarlığında, Defin işlemleri sırasında elbette yanında bulabilirsiniz. Ve haftanın 7 günü ziyaretlerinizi yapabilirsiniz.
Gelemeyenler için defin videosu çekilip gönderilmektedir.
Defin işlemi ödemeleri tek seferliktir! 
İstisnasız diğer tüm sözde mezarlıklarda olduğu üzere 2, 3 senede bir sil baştan sanki o gün tekrar yeniden defin işlemi yapılmış gibi o günün fiyatlarıyla tekrar  kiralama / ödeme yapma gibi bir durum kendi tapulu yerimiz için söz konusu değildir.
Üstümüzde bayrağımız dalgalandıkça, hükümetler keyfine göre istimlak ettim deyip yerimize çökmedikçe, ömrümüz vefa ettiği müddetçe, (Özetle bizim irademiz dışımızda gelişecek Mücbir sebeplerden dolayı harici) yerinde kalacak şekilde düşünülüp, betonarme mermer kaplı insan mezarları gibi dizayn edilmiştir.

Payments are cash only! Ödemeler sadece nakittir!

Ödemeler SADECE NAKİT olarak alınmaktadır!

 

DİKKAT! İSTANBUL’DA EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI ADI ALTINDA İŞ YAPAN SAHTEKARLARA KARŞI DİKKAT!

DİKKAT!
Türkiye’nin 1999 dan beri İSTANBUL’UN İLK ve TEK Evcil Hayvan Pet Mezarlığı sadece İSTANBUL Beykoz ilçesindedir!

İstanbul başta olmak üzere Kiralık Tarlalara mezarlık diye defin işlemi yapmaya kalkanlara ve yine İstanbul’da olduğu izlenimini verip de aslında İstanbul’da olmayan şehir içi, dışı adresleri ve konumları dahi sahte olan, mezarlık yerlerinin konumu dahi olmayan, mezarlık yeri adı altında sahte adresleri mezarlık adresi diye veren, fotomontaj hileleriyle mezarları büyük ve dolu gibi gösteren, sahte mail adresleriyle oluşturdukları sahte müşteri profilleriyle kendilerine övgüler düzen, ziyaret edebilmenizin neredeyse imkansız olduğu yerlere karşı dikkatli olunuz!

1999 İSTANBUL’UN İLK VE TEK EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI 

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Ziyaret Saatleri
Haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 arası ziyaret edilebilir.
Kapanış saatleri son dakikalarda gelenlerin giriş saati değil, giriş çıkışın sonlandığı, kapıların kilitlendiği paydos saattir.
Bu sebeple hatırlatmaya, uyarmaya gerek kalmadan içerideki ziyaretçilerin kapanış saati itibarı ile ziyaretlerini tamamlamış ve çıkış işlemlerini sonlandırmış olmalarını rica ederiz.
Her yerin bir kapanma saati vardır. Pazarlığa tabi değildir. Bunu bilerek bizi tercih ediniz.
Ziyaret saatleri Haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 arasıdır.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Defin Saatleri
Defin işlemleri ziyaret gibi keyfe keder bir durum olmadığı ve fazla bekletilmemesi gerektiği için çalışma saatlerimizde esneklik gösterip sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz lakin, Mesai paydos sonrası defin işlemi için kapanış öncesi MUTLAKA RANDEVU almanız gerekmektedir ki ilgili kişiler çıkış yapmadan sizleri beklesin.

Türkiye’de bir ilk Krematoryum! Evcil Hayvanlar Kedi, Köpek vb Pet hayvanları için Kremasyon hizmeti veriyoruz.
Kremasyon (Ölü Yakım) Hizmeti ile Pet mezarlığı hizmetleri birbirinden apayrı hizmetlerdir.
Özel yakım yaptıranlara petinin külleri özel muhafazalı çelik termos içinde teslim edilir.

Defin işlemi ise normal şekilde insanlarda olduğu üzere toprak altına gömülme şeklidir. Yakılıp da küllerinin gömülme işlemi değildir.

Evcil Hayvan Pet Mezarlığı – Krematoryum – Morg Hizmetleri
Defin veya Kremasyon işleminde bulunabilmek için yurt dışından veya başka şehirden gelecek kişilere özel evcil pet hayvanlarınız soğuk hava deposunda bekletilir.
Soğuk hava deposu  şoklama açılış hizmet bedeli 150 TL.
Günlük kira bedeli 75 TL.

POS cihazı kullanılmamaktadır!

Ödemeler sadece nakit olarak alınmaktadır.

Telefon       : 0216 320 57 58 – (7 Gün / 09:00 – 16:00)
GSM           : 0532 234 23 10 – (7 Gün / 08:00 – 22:00) Arama saatlerine dikkat ediniz!
                      Gece vakti defin yapılmamaktadır.

WhatsApp  : 0532 234 23 10 (7/24 Yazmak içindir, fark edildiğinde geri dönüş yapılır.) 
SMS            : 0532 234 23 10 (7/24 yazabilirsiniz)
Adres           : Akbaba Mahallesi, Maraş Caddesi 7/A – Beykoz / İstanbul 

HARİTA ADRES – KONUM YANDEX 
Yandex Konum İçin Tıklayınız! İstanbul Krematoryum ve Hayvan Mezarlığı

HARİTA ADRES – KONUM GOOGLE MAPS
Google Maps Konum için Tıklayınız!
İstanbul Krematoryum ve Hayvan Mezarlığı

Evcil hayvan pet mezarlığı defin işlemlerinde uygun aracı olmayanlara kendileri ve petleri için klimalı vip aracımızla hizmet vermekteyiz. Tıklayınız!


FİYATLAR – BİLGİLENDİRMELER

Toplum düzeninin ve insanlar arasındaki işlerin yolunda gitmesi için dikkat edilmesi gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Kurallar ortaya çıkması istenmeyen sorunları ortadan kaldıran uygulamalardır.

1. Kural: LÜTFEN OKUYUNUZ!
Bizden hizmet veya ürün alan herkes ilgili yazıları okumuş ve kabul etmiş demektir.
2. Kural: Kurallar pazarlığa ve esnetilmeye açık değildir, lütfen teklif dahi etmeyiniz!
3. Kural: Bu bir toprak arsa vb satışı değildir, alınan ücretler defin işlemi ve çeşitli ürünler, hizmetler karşılığıdır. Dolayısıyla yaptırılan alınan hiç bir ürün ve hizmetin ücret iadesi gibi bir durum söz konusu değildir.
4. Kural: Burası vatandaşına hizmet vermekle yükümlü bir devlet dairesi değildir. Özel bir aile yeridir. Dolayısıyla seçerek sadece aile içine sokulabilecek dengeli insanlara hizmet vermektedir.

Payments are cash only! Ödemeler sadece nakittir!

Mezarlık hizmetleri olarak İki ayrı bölümde defin işlemi yapılmaktadır.

Biri betonarme mermer kaplı anıt mezarların olduğu bölümdür ki son on yılda yapılan insan mezarları gibi lahit şeklinde hazır içleri boş yapılı katlı mezarlardır. Betonarme mermer kaplı anıt mezarlara defin 9.990 liradan başlar ve üstüne temperli rodajlı ultraviyole boyalı fotoğraflı mermer mezar baş taşı 2990 lira artı isteğe bağlı seçenektir.

Diğer daha ekonomik sade toprak altı defin şeklindedir ki isteğe bağlı elimizdeki çeşitli meyve ağaçlarından seçip ektirebiliyor ve üzerinde onun adına ağacının büyümesini sağlamış oluyorsunuz. Yine isteğe bağlı ağaçla etrafını çevirmesi, UV fotoğraflı mezar başlığı vb olarak artı seçenekler mevcuttur.
Doğadan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz! Arzu ederseniz üstüne onun adına büyüyecek zeytin, defne, incir, dut, kiraz, elma, armut, portakal limon vb meyve ağacı türlerini yerimizden seçerek ektirebilirsiniz. Pvc içine adı yazılarak ağacına bağlanmaktadır.
İsterseniz ekstra ücretle etrafını ağaçla çevirme, ağaçlandırma ve dış şartlardan etkilenmez yanmaz kırılmaz üzerine ultraviyole boyalı fotoğraflı mezar başlığı yaptırabilirsiniz.

Fiyatlar kedi vb küçükler için 3990 liradan başlamaktadır.

Her iki türlü defin işlemlerinde dışarıdan getirip koyabileceğiniz, yapabileceğiniz şeyler çiçeklendirme süsleme tasması oyuncağı gibi şeylerdir onun haricinde hiçbir şey yapılması mümkün değildir, etrafını çevirttirmesi mezar başlığı gibi şeyler bizim sunduğumuz ölçütler dahilinde sadece bizim tarafımızdan yapılabilmektedir ayrıntılı fiyatlandırma ve bilgilendirme sayfanın alt taraflarında  yapılmıştır.


HER BÜTÇEYE UYGUN EKONOMİK DEFİN İŞLEMLERİ ÜCRETLENDİRMESİ

İstanbul Hayvan Mezarlığı tapulu arsamızdaki mezarlığımıza cephe arka bahçemiz konumundaki dışarıdan girişi olmayan özel ormana defin işlemleri ücreti
Kedi vb boyuttaki Süs köpekleri için, Orta boy köpekler ve Büyük ırk köpekler için olmak üzere 3990, 4490, 4990 TL başlayan fiyatlarla defin yapılmaktadır.

Ücretler defin, işletme vb çeşitli hizmetler giderleri karşılığıdır.
Toprak arsa tarla vb. satışı gibi bir durum söz konusu değildir ki İstanbul dışında dağ başlarında bu ücretlere mezarlık diye 3 yıllığına yerler kiralanırken, İstanbul’un göbeğinde market alış verişi fiyatına ve hatta ev kiraları ortalamasının 30 bin TL olduğu durumda 4, 5 günlük ev kirası bedeli karşılığı gibi bir ücrete mezar yeri satın aldığınızı zannetmeyiniz. 

Ayrıca ve dolayısıyla ömrümüz vefa ettiği müddetçe ve belki daha fazla süresiz dahi olsa biz barındıkça sizi burada misafirimiz olarak ağırlanmakta olduğunuzun bilinciyle kendi kafanıza göre değil, şehitlik misali abartısız, ayrımsız hepsi bir örnek şekilde defin işlemi yaptırabileceğinizin bilinciyle bizi tercih edebilirsiniz.
(İçinde doğal görüntüyü bozacak taş, beton, mermer, metal, plastik, cam vb olarak başlık dahil hiç bir şekilde yapılaşma kesinkes yapılamaz) Bir  şey yaptırmak istenirseniz ancak abartısız bir şey ahşaptan yapılabilir ve onu da bizim tarafımızdan bizim ölçütlerimizde bize yaptırabilirsiniz.
Her isteyen her istediği gibi ve yine örneğin kedi defnettirmiş etrafını sanki kangal defnettirmiş veya aile boyu yer almış gibi çevirtmeye kalkamaz ve yine dışarıdan gerek benim ustam var getiririm gerek ben marangozum kendim yaparım şeklinde hizmet verilmemektedir.
Özetle çay bahçesine bile dışarıdan yiyecek içecek getirmek yasaktır misali her isteyen her istediğini kafasına göre yapacak kural tanımaz bir şahsiyetse eğer başka adres aramasını tavsiye ederiz. Kendinizden yapabilecekleriniz kendi ağaç veya çiçeklerinizi getirip ekme, kişisel eşyalarını veya cam olmayan süs eşyalarını koymadan ibarettir. Maddi değeri olmayan şeyler koymanızı tavsiye ederiz ki maalesef insanları tanımak anlamak her zaman mümkün olmuyor ki dolayısıyla kaybolan, kırılan, çalınan vb hiç bir eşya vb. şeylerden sorumlu tutulamayız. Harici düşünce ve istekleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.


Doğadan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz! Arzu ederseniz
390, 490 TL başlayan seçenekle üstüne onun adına büyüyecek zeytin, defne, incir, dut, kiraz, elma, armut, portakal limon vb meyve ağacı türevlerini yerimizden seçerek ektirebilirsiniz. Pvc içine adı yazılarak ağacına bağlanmaktadır.
İsterseniz tarafımıza 1490 lira ücretli olarak etrafını ahşapla çevirme ve pleksi üzerine ultraviyole boyalı fotoğraflı yazılı mezar başlığı yaptırabilirsiniz.

AĞAÇLIK ALANDA SİĞARA İÇMEK KESİNKES YASAKTIR!

Defin / Bakım işlemini yapacak kişiye yaptığı işe uygun bir bahşiş vermeyi unutmadığınız için onun adına teşekkür ederiz.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Defin, Fiyatlandırma ve Mekan Bilgileri

İsteğe bağlı adresinizden Klimalı VİP Araçlarımızla alınıp defin işlemi yapılır.
İsterseniz beraberinde sizler de aracımızla gelebilir, defin işleminde yanında bulunabilir, gelemeyecekseniz de defin videosu çekip paylaşabiliriz.
Ücreti baştan peşin olarak alınır.

Mesai saatleri harici yaptırılacak evcil hayvan defin işlemlerinde defin işlemini yapacak kişiye ayrıca 300 TL ödenmesi gerekmektedir.

İstanbul Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Aile Kabristanına Defin İşlemleri

BETONARME MERMER KAPLI ANIT MEZARLIKLARA DEFİN ÜCRETLENDİRMESİ

2020 yılı sonrası tarafımızdan inşa edilen yeni mezarlıklarımız insan mezarlıklarında olduğu üzere katlı mezarlık olarak inşa edilmiş ve bu şekilde kullanıma sunulmuştur. Büyük hayvanlara özel mezarlıklar ve küçük hayvanlara özel mezarlıklar olarak iki ayrı şekilde inşa edilmiştir. Büyük hayvanlara özel mezarlıklara küçük hayvanlar da defnedile bilinir. 
Kedi vb. Küçük ırk süs köpekleri için, Orta boy köpekler için, Büyük ırk köpekler için
farklı seçenekler… 9990, 10.990. 11.990, 14.990
Büyük mezarlara defin, Küçük mezarlara defin işlemleri için bilgi alınız

Evcil hayvan mezarlığı betonarme mermer kaplı anıt mezarlara, fotoğraflı kabir baş taşı seçeneği her bir ölen için + 2990 TL
Mermer Mezar Baş Taşı taş oymalı içerik yazısı, Temperli Rodajlı Cama Ultraviyole boyalı fotoğrafı, birbirlerine ve mezar başına montajları dahil ölü başı 2990 TL.
Yapımlarından mezar başına montajına ustaların yoğunluğuna göre ortalama 2 hafta civarı sürebilir.
Her bir ölü için 1 mermer baş taşı yazısı ve 1 fotoğrafı içerir. 
Temperli rodajlı cama Ultraviyole boyalı, ekstra 2. fotoğraf isteyenlere tek olarak 850 TL

Defin işlemi – Gün içi 08:00 – 17:00 arası çalışan personel için Mesai sonrası yaptırılacak defin işlemlerinde 300 TL mesai dışı farkı verilmesi gerekmektedir!

DİKKAT!
Son yıllardaki karşı durulamaz enflasyondan sebep sürekli artan maliyetler yüzünden oluşacak zamlardan etkilenmemek için Mezarlık olsun, mezar baş taşı olsun ödemelerinizi lütfen zamanında yapınız! Enflasyondan sebep bize de zamlı olarak yansıtılan tüm mal ve giderlerde Güncellenen fiyatlarda geriye dönük işlem yapılamamaktadır. Fiyatlandırmalarda aldığınız, yaptırdığınız, sipariş verdiğiniz günkü fiyatlar değil ödeme yaptığınız günkü güncel fiyatlar geçerlidir.
Özetle al, aldır, veresiye yazdır, kapora ver ödemeyi salla zamana yay vb şeklinde açık hesap iş yapmamanızı, zamlardan etkilenmemek için hesabı kapatmanızı önemle tavsiye ederiz. Pazarlığa tabi değildir.

DİKKAT! – Hayvan Mezarlığı Uyulması Gereken Kurallar
Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi başkasına yapmayınız!
Müşterilerimizden gelen haklı sitemler üzerine Mezarlığa evcil hayvan ile geliş giriş yasaklanmıştır! Bu seferlik, bir seferlik diye lütfen teklif etmeyiniz! Israr hiç etmeyiniz!
Mezarlık yeri köpeklerin veya İnsanların Gezi / Tuvalet / Çöplük alanı değildir!
Yine mezarlıkta kuruyemiş yemek, çekirdek çitlemek, sigara, içki veya narkotik maddeler içmek, etrafa her türlü çöp atmak, parti vermek, başkalarına ait mezarları karıştırmak, başkasının çiçeklerini koparmak, mezarlarından taş, biblo, oyuncak vb çalmak yasaktır!
Özetle size ait olmayan başkasına ait hiç bir şeye helallik almadan el dahi sürmemeniz gerekmektedir!
Mezarlık ziyaretleri aile mezarlıklarınıza yaptığınız gibi makul şekilde kısa olmalıdır! Özellikle özel orman tarafında Çift olarak gelip otel kullanımı gibi saatlerce sürecek amacı dışında bir ziyaret olmamalıdır. 

AĞAÇLIK ALANDA SİĞARA İÇMEK KESİNKES YASAKTIR!
Ağaçlık alanda sigara içip izmaritini söndürdüğünü zannedip etrafa atmanın nelere mal olacağını ve bunun vatan hainliği sayıldığının bilincinde olmayanlara müsamaha gösterilmeyecektir.

Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi başkasına yapmayınız!

Ziyaret saatleri Haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 arasıdır.

Hayvan Mezarlığı Nerede
Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı Beykoz

1999 dan beri Türkiye’nin ilk ve tek yeri belli sahipli canlar Evcil Hayvan Pet Mezarlığı Mezarlığı

İstanbul Hayvan Mezarlığı Kedi Köpek Evcil Hayvanlar Mezarlığı Beykoz İstanbul

Bütün mezarlıklarımız yıllar içinde yerlerinde kayma, karışma, kaybolma olmasın diye lahit model betonarme, mermer kaplı anıt mezar olarak dizayn edilmiştir.
Defin işlemleri ve Mermer kaplı Betonarme Lahit Mezarlıklar Fiyatlandırma Özeti
Birden çok evcil hayvanı olanlara özel betonarme mermer kaplı büyük aile kabristanı…
Büyük ırk köpeklere özel betonarme mermer kaplı mezarlıklar…
Kedi, tavşan ve küçük ırk köpeklere özel betonarme mermer kaplı mezarlıklar…
Katlı ve yanyana olarak birden çok defin işleminin yapılabildiği betonarme mermer kaplı ortak veya aile kabristanı olarak da kullanılabilen anıt mezarlıklara defin işlemi evcil hayvanın boyutuna göre Küçük, Orta ve Büyük ırk evcil hayvan pet mezarlığı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Tek kişilik diye defin ödemesi yapılıp üstüne birden çok defin en baştan anlaşma olmadığı taktirde yapılamamaktadır. 
2021 ve sonrası yapılan yeni mezarlar 2020 ve öncesi eski mezarların aksine aynı insan mezarlığı gibi yeri idareli kullanmak için katlı mezarlık olacak şekilde dizayn edilip derin yapılmıştır. Dolayısıyla eski ağzına kadar toprak dolu mezarlarda eşeleme yaparak birilerini daha gömme durumu söz konusu değildir. 2020 -2021 İtibarıyla artan işçilik ve bakım maliyetlerinden dolayı yıllık aidat uygulaması elzem olmuştur.

Büyük Aile Kabristanı Yeni Mezarlar

Tek olarak (Bireysel olarak alabileceğiniz gibi ortak olarak 3, 4 orta / büyük boy köpek veya 4 küçük / orta boy köpek veya kedi ortak defin işlemi yapılabilir.) Tamamı olarak ayırtılan mezar yerlerinde mükerrer definlerde ekstra 1500 lira işçilik hizmet  bedeli alınmaktadır

Küçük Irklara Özel Kedi Köpek Aile Kabristanı Yeni mezarlar
Tek olarak (Bireysel olarak alabileceğiniz gibi ortak olarak 2 küçük orta boy arası köpek veya kedi defin işlemi yapılabilir.)

Mermer Mezar Baş Taşı taş oymalı içerik yazısı, Temperli Rodajlı Cama Ultraviyole boyalı fotoğrafı, birbirlerine ve mezar başına montajları dahil her bir ölen için 2990 TL. Yapımlarından mezar başına montajına ustaların yoğunluğuna göre ortalama 2 hafta civarı sürebilir.
Temperli rodajlı cama Ultraviyole boyalı, ekstra 2. fotoğraf isteyenlere tek olarak 850 TL

Mezarlığa dışarıdan inşaatçı, mermerci, mezarcı, bahçıvan vb. hiç kimse ve malzeme, ürün kabul edilmemektedir. Her türlü ihtiyacınız anlaşmalı olduğumuz işletmeler tarafından verilmekte karşılanmaktadır.

Köpek, Otel / Pansiyon,Eğitim, Mama, Defin, Kremasyon… Tüm Mal ve Hizmetler + KDV dir. POS cihazı kullanılmamaktadır! Ödemeler Nakittir.

Pet Cemetery, Animal Cemetery, Dog Cemetery, Cat Cemetery Animal Cemetery

Pet Mezarlığı Kedi, Köpek, Tavşan, Kuş, evcil hayvan betonarme, mermer kaplı mezarlıklara defin işlemleri;

2021 ve sonrası inşası yapılan katlı Anıt mezarlar;

Küçük boyutlu evcil hayvanlara özel pet mezarlığı.
Kedi, tavşan, kuş, minyatür süs köpekleri vb. (Cats and Small dogs size) boyutlarda evcil hayvanlar için içten içe 30 X 60 cm betonarme mermer kaplı anıt mezarlar…

Büyük boyutlu evcil hayvanlara özel pet mezarlığı
Büyük boy (Large dog size) Köpeklere özel içten içe 50 x 100 cm boyutlarda betonarme mermer kaplı anıt mezarlar…

Mermer mezar baş taşı seçeneklidir. Baştan defin öncesinde karar verilmelidir. Mermer mezar baş taşı, mermer oymalı iç yazısı, mezar taşına 20 x 20 cm boyutlarında temperli rodajlı cama ultraviyole boyayla içten işlenen dış mekan garantili fotoğrafı montajları da dahil toplam ücreti 2990 TL.
2021 ve sonrası inşası yapılan derin katlı mezarlarda bir diğer canın da gelip gömüleceği hesap edilerek büyük mezar baş taşı sağlı sollu olacak şekilde büyük olarak yapılmaktadır. Her bir mevta için sağı veya solu olarak tek tarafı kullanılmaktadır. Büyük taşın diğer boş tarafı diğer gelebilecek kişi için tarafımızdan ayrılmaktadır.

Mezarlıklar Küçük ve büyük hayvanlara özel aile kabristanı şeklinde düşünülüp dizayn edilmiştir.
Birden çok evcil hayvanı olanlar için veya bir başka canla ortak paylaşımlı katlı mezarlık olarak;
Küçük anıt mezarlara 2 küçük orta  arası ırk
Büyük anıt mezarlara 4 küçük / orta ırk veya 3, 4 orta / büyük ırk olarak defin işlemi yapılabilmektedir.
Mezarlığımızın olduğu arsa Greendog tapulu arsası içinde olup muhafaza ve emniyeti için 2,5 mt yüksekliğinde üstü jiletli tel ile çevrili çelik hasır duvarla çevrili olup bekçi korumalıdır.

2020 -2021 İtibarıyla artan işçilik ve bakım maliyetlerinden dolayı yıllık aidat uygulaması elzem olmuştur. Yıllık aidatlarını ödeyenlerin mezarlıklarının bakımı yapılır. Aidatlar kişi başı değil mevta başıdır, ödemeleri her biri için ölüm yıl dönümlerinden ölüm yıl dönümlerinedir. Mecburiyet yoktur! Kimse ödeme için aranmaz, sıkıştırılmaz, ödeyen öder ödemeyen toplu öder veya ödemez lakin 3 yıl ve üstü aidat ödemesi yapmaktan vazgeçmiş olanların ziyaret vb. hakkından da vaz geçtiği anlaşılır ve her türlü hizmet alma hakkını kaybeder ve üzerine bir başka can da defnedile bilinir, toplu aidat borcu ödemeyle ziyaret hakkını tekrar kazanır ama defnedilen hiç bir hayvanı yerinden çıkarttırma gibi bir durum diğer yatan ölüye saygıdan teklif dahi edilemez. 

Yıllık Aidat 
Bekçisi, bahçıvanı, kapıcısı, ilaçlaması, çiçeklendirmesi, sulaması, bakımı, temizliği…
Mezarlığın bakımı, temizliği, haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlaması, çiçeklendirilmesi, bahçıvanlık hizmetleri, bekçisi, kapıcısı gibi personel, su, temizlik malzemeleri vb. gibi çeşitli giderleri ve sahiplerinin halihazırda hayatta olduğunu, terk etmediğinin göstergesi olarak mezar sahiplerinden ölüm yıldönümlerinde olmak üzere Yıllık 36 $ veya karşılığı TL (Aylığı 3 Dolara = Takribi 50 TL Tekamül) Talep edilmektedir. (Mecburiyet yoktur, ziyaretlerini sürdüren, sürdürmeye niyetli olanlardan talep edilmektedir. 3 yıl ve üstü yıllık aidat ödemesi yapmamış olanlar ziyaret vb. haklarını kaybederler, ancak toplu ödeme yaparak ziyaret, bakım vb gibi haklarını kullanmaya başlayabilirler. )

Hayvan Mezarlığı ŞARTLAR, Basından Haberler, Tüm Görseller için MUTLAKA Tıklayınız!

Ziyaret Saatleri

Haftanın 7 günü 10:00 -14:00 saatleri arasındadır! 14:00 Son ziyaret saati değil kapanış saatidir. Bu sebeple ziyarete geleceklerin veya içerideki ziyaretçilerin hatırlatmamıza gerek kalmadan kapanış saatleri itibarı ile ziyaretlerini tamamlamış ve çıkmış olmalarını rica ediyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Ancak mezar baş taşı bile olmayan, yaptırılmamış, defin işleminden ve veya son ziyaretinin üstünden 2, 3 yıl civarı geçtiği halde hiç ziyareti yapılmayan, yapılmamış mezarlıkların sahibinin de vefat veya terk ettiği varsayılarak eğer gerekirse katlı mezarlık olarak üstüne veya yanına bir pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..

Ve yine geri kalan ödemeyi ayın başına, ortasına, sonuna ödeyeceğim diyerek eksik ödeme yapıp aylarca ortadan kaybolanların, ve yine mezar baş taşı yaptırıp da ücretini ödemeden ortadan kaybolanların mezarları da katlı mezarlık olarak kullanılarak üstüne bir başka defin işlemi yapılır.
Yaptıracağınız baş taşlarını veya ödemelerinizi ona göre yaptırınız, aylar yıllar sonra ortaya çıkıp ödemesini yapacağım, diğer gömüleni yerinden çıkartın gibi bir durum asla söz konusu olamaz, bir defa gömülen bir daha mezar karıştırılıp yerinden çıkartılamaz. Sadece kendinizinkine değil başkasının da ölüsüne aynı şekilde saygı gösteriniz
Ayrıca defin işlemi yapıldıktan sonra geri dönüşü olmadığını, bunun yapboz puzzle seti olmadığını, hiç bir şekilde ücret iadesi gibi bir durumun söz konusu dahi olamayacağını bilerek ve kabul ederek defin işlemine karar vermeniz gerekmektedir.
Günler, haftalar, aylar veya yıllar sonra sahiplerinin farklı şehir veya ülkelere taşınmaları ve gidecekleri yere ölen hayvanlarını da götürme isteklerinde defnedilen ölü (Eğer ki üst katta yatıyor ve dolayısıyla başkası rahatsız edilmeyecekse) ücretsiz olarak çıkartılıp kendilerine teslim edilir lakin ücret iadesi gibi bir durum söz konusu değildir.
Alınan ücretler defin vb. hizmetler, çeşitli işletme, beton, mermer vb. çeşitli ürünler ve masrafları karşılığıdır, arsa satışı değildir dolayısıyla tapu, tapu tahsisi, toprak satışı vb gibi bir durum söz konusu değildir. Dolayısıyla kapımızı çalacak insanların ”Veririm parayı istediğimi yaparım yaptırırım satın alırım” tarzı saygısızlara asla göz yumulmayacağını bilerek, saygılı insanları  ve hayvanlarını misafir olarak kabul etmekteyiz.
Alınan ücretler hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, arsa satışı değildir, dolayısıyla tapu tahsis vb. belge söz konusu değildir. Hayatın içinde binbir çeşit insan mevcut ve kapımızı açacağımız misafir edeceğimiz insanları olabildiğince seçerek kabul ediyoruz. Kurallara uyduğunuz, kimseye rahatsızlık vermediğiniz sürece yatan canlar gibi sahiplerinin de başımızın üzerinde yeri vardır.
Allahtan korkusu kuldan utanması olmayan arsız, ahlaksız, rezil, mahallevari, it kopuk serseri kabadayı takımı vb. tarzda kişileri kabul etmiyoruz ki gerek bizi gerek buradaki diğer nezih insanları rahatsız edip hiç kimsenin huzuru kaçmasın diye.
Nezih insan her yerde ve şartta nezihtir. Rezil insanların veya ruh hastalarının ise rezillik çıkarmak için her zaman arkasına saklanacakları, sigarayı bıraktım, cenazemiz üzüntümüz var gibi bir bahaneleri her zaman vardır. Böyle insanları kapımızda istemiyoruz. Burası aynı zamanda bizim yuvamızdır ve etrafımızda huzur veren nezih insanlar istiyoruz.

1991 den beri köpek çiftliği olarak faaliyette olan yine 1999 dan beri kedi köpek evcil hayvan pet mezarlığı olarak Beykoz’da hizmet veren Türkiye’nin ilk köpek çiftliği ve hayvan mezarlığıdır.

Hayvan Mezarlığı
Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

Adalar Hayvan Mezarlığı, Arnavutköy Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Hayvan Mezarlığı, Avcılar Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Hayvan Mezarlığı, BahçelievlerHayvan Mezarlığı , Bakırköy Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Hayvan Mezarlığı, Beykoz Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Hayvan Mezarlığı, Çatalca Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Hayvan Mezarlığı, Esenler Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Hayvan Mezarlığı, Eyüp Hayvan Mezarlığı, Fatih Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Hayvan Mezarlığı, Güngören Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Hayvan Mezarlığı, Kartal Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Hayvan Mezarlığı, Maltepe Hayvan Mezarlığı, Pendik Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Hayvan Mezarlığı, Silivri Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Hayvan Mezarlığı, Şile Hayvan Mezarlığı, Şişli Hayvan Mezarlığı, Tuzla Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Hayvan Mezarlığı
Adalar Pet Mezarlığı, ArnavutköyPet Mezarlığı, Ataşehir Pet Mezarlığı, Avcılar Pet Mezarlığı, Bağcılar Pet Mezarlığı, Bahçelievler Pet Mezarlığı , Bakırköy Pet Mezarlığı, Başakşehir Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Pet Mezarlığı, Beşiktaş Pet Mezarlığı, Beykoz Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Pet Mezarlığı, Beyoğlu Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Pet Mezarlığı, Çatalca Pet Mezarlığı, Çekmeköy Pet Mezarlığı, Esenler Pet Mezarlığı, Esenyurt Pet Mezarlığı, Eyüp Pet Mezarlığı, Fatih Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Pet Mezarlığı, Güngören Pet Mezarlığı, Kadıköy Pet Mezarlığı, Kâğıthane Pet Mezarlığı, Kartal Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Pet Mezarlığı, Maltepe Pet Mezarlığı, Pendik Pet Mezarlığı, Sancaktepe Pet Mezarlığı, Sarıyer Pet Mezarlığı, Silivri Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Pet Mezarlığı, Sultangazi Pet Mezarlığı, Şile Pet Mezarlığı, Şişli Pet Mezarlığı, Tuzla Pet Mezarlığı, Ümraniye Pet Mezarlığı, Üsküdar Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Pet Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Pet Mezarlığı, Ataşehir Evcil Pet Mezarlığı, Avcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bağcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Pet Mezarlığı , Bakırköy Evcil Pet Mezarlığı, Başakşehir Evcil Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Pet Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Pet Mezarlığı, Beykoz Evcil Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Pet Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Çatalca Evcil Pet Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Pet Mezarlığı, Esenler Evcil Pet Mezarlığı, Esenyurt Evcil Pet Mezarlığı, Eyüp Evcil Pet Mezarlığı, Fatih Evcil Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Pet Mezarlığı, Güngören Evcil Pet Mezarlığı, Kadıköy Evcil Pet Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Pet Mezarlığı, Kartal Evcil Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Maltepe Evcil Pet Mezarlığı, Pendik Evcil Pet Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Pet Mezarlığı, Sarıyer Evcil Pet Mezarlığı, Silivri Evcil Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Pet Mezarlığı, Sultangazi Evcil Pet Mezarlığı, Şile Evcil Pet Mezarlığı, Şişli Evcil Pet Mezarlığı, Tuzla Evcil Pet Mezarlığı, Ümraniye Evcil Pet Mezarlığı, Üsküdar Evcil Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Hayvan Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Avcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Hayvan Mezarlığı , Bakırköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Hayvan Mezarlığı, Beykoz Evcil Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Çatalca Evcil Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenler Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Evcil Hayvan Mezarlığı, Eyüp Evcil Hayvan Mezarlığı, Fatih Evcil Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Güngören Evcil Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Hayvan Mezarlığı, Kartal Evcil Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Maltepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Pendik Evcil Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Evcil Hayvan Mezarlığı, Silivri Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Evcil Hayvan Mezarlığı, Şile Evcil Hayvan Mezarlığı, Şişli Evcil Hayvan Mezarlığı, Tuzla Evcil Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Evcil Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Evcil Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Hayvan Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Hayvan Mezarlığı kaç TL?, Hayvan Mezarlığı olayı gerçek mi?, Türkiyede hayvan mezarlığı var mı?, Pet Mezarlığı, İstanbul hayvan mezarlığı ücreti, Özel Evcil Hayvan Mezarlığı, İstanbul Pet Mezarlığı, Anadolu Yakası Hayvan Mezarlığı, Pet Mezarlığı İstanbul, Hayvan Mezarlığı İstanbul, Evcil Hayvan Mezarlığı, Ücretsiz Hayvan MEzarlığı, Ölen Hayvanlar Nereye Gömülür, Kedi Hayvan Mezarlığı, Köpek Hayvan, Mezarlığı, Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı, Kedi Pet Mezarlığı, Köpek Pet Mezarlığı, Hayvanım Öldü Nereye Gömmeliyim, Ölen Hayvan Nereye Gömülür

Hizmet verdiğimiz ilçeler;
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 
İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Read Previous

Krematoryum Kremasyon

Read Next

Menüler için tıklayınız

× Whatsapp Hattı