KEDİ KÖPEK EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI İSTANBUL BEYKOZ

Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

Kedi Köpek Mezarlığı – Evcil Hayvan Mezarlığı – Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

1999′ dan beri Türkiye’nin ve Halihazırda İstanbul’un İlk ve Tek Kedi Köpek Pet Evcil Hayvan Mezarlığı

Mezarlığımız İstanbul’un Beykoz ilçesinde, Beykoz korusuna birkaç dakikalık mesafededir.
Defin işlemi sırasında evcil hayvanınızın elbette yanında olabilirsiniz.
Pet Mezarlığı defin işlemleri haftanın 7 günü yapılmaktadır.
Pet Mezarlığı ziyaret saatleri haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 Arasıdır.

Ödemeler nakit olarak alınmaktadır!

Her bütçeye uygun Defin işlemleri ücretlendirmesi –Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı
İstanbul Evcil hayvan Mezarlığı tapulu mezarlığına cephe özel ormana defin hizmetleri.
(Özel orman içinde başlık dahil hiç bir şekilde yapılaşma kesinkes yapılamaz)

Evcil hayvanının Defin işlemlerinde bulunabilmek için uygun aracı olmayan müşterilerimize klimalı özel araçlarımızla hizmet verilmektedir… Tıklayınız!

Bütün mezarlıklarımız yeri belli olsun, yıllar içerisinde kayma karışma kaybolma olmasın diye betonarme, mermer kaplı lahit şeklinde anıt mezar olarak dizayn edilmiştir.
Tamamı betonarme, mermer kaplı ve iki farklı boyutta tasarlanmış olan mezarlıkların, isteğe göre çiçeklendirme ve yıllık özel bakımı da yapılmaktadır. Defin işlemlerinin fiyatlandırması, betonarme mezarlıkların toprak, mermer, malzeme, işçilik, bekçisi, bakıcısı.., Beykoz m2 maliyetleri ve mezarların kalıcılığı da hesaba katılarak elde edilmiştir.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı Fotoğraflar ve Ayrıntılar için Tıklayınız!

SOSYAL MEDYA 

1- İNSTAGRAM Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız!

2- FACEBOOK Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız! 

GAZATE HABERLERİ

3- Gazete Haberleri SÖZCÜ GAZATESİ İçin Tıklayınız! 

4- Gazete Haberleri POSTA GAZETESİ İçin Tıklayınız!  

5- Gazete Haberleri DOST BEYKOZ GAZETESİ İçin Tıklayınız!

TV ANA HABERLERİ

6- Televizyon ATV ANA HABERLER kanalında izlemek için Tıklayınız!

Evcil hayvan pet mezarlığında, Defin işlemleri sırasında elbette yanında bulabilirsiniz. Ve haftanın 7 günü ziyaretlerinizi yapabilirsiniz.
Gelemeyenler için defin videosu çekilip gönderilmektedir.
Defin işlemi ödemeleri tek seferliktir! 
İstisnasız diğer tüm sözde mezarlıklarda olduğu üzere 2, 3 senede bir sil baştan sanki o gün tekrar yeniden defin işlemi yapılmış gibi o günün fiyatlarıyla tekrar  kiralama / ödeme yapma gibi bir durum kendi tapulu yerimiz için söz konusu değildir.
Üstümüzde bayrağımız dalgalandıkça, hükümetler keyfine göre istimlak ettim deyip yerimize çökmedikçe, ömrümüz vefa ettiği müddetçe, (Özetle bizim irademiz dışımızda gelişecek Mücbir sebeplerden dolayı harici) yerinde kalacak şekilde düşünülüp, betonarme mermer kaplı insan mezarları gibi dizayn edilmiştir.

POS CİHAZI KULLANILMAMAKTADIR!
Ödemeler SADECE NAKİT olarak alınmaktadır!

İstanbul’un Beykoz ilçesinde 1999 yılında Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı Pet Evcil Hayvanlar Mezarlığı olması üzere tasarlanıp, buna göre inşası özel olarak ayrılmış arsada gerçekleştirilerek, pet kedi köpek evcil hayvanlar mezarlığı olarak hayvan severlere hizmet vermeye başlamıştır..

Pet evcil hayvanlar mezarlığımız İstanbul Beykoz’da İstanbul boğazı deniz kenarına 5 dakika, Beykoz korusuna 3 dakika, Acarkent ve Beykoz konaklarına 5 dakika mesafede Riva ve Polonezköy yolu üzerindeki vadide ana yol kenarındadır, önü çift yönlü otobüs ve minibüs durağı olan Akbaba semti ana yolu üstünde orman kenarındadır.

İstanbul’un her yerinden vapur, tekne, otobüs, minibüs gibi ulaşım araçlarıyla İstanbul kart vb ile kapısına kadar ulaşabileceğiniz bir noktadadır.

1999 itibarıyla Pet evcil hayvanlar mezarlığı olarak kullanılan, oturmuş, bilinen, Türkiye’nin ve İstanbul’un gazetelere haber olmuş hali hazırda ilk ve tek gerçek hayvan mezarlığıdır.

İnsanları dolandırmak amaçlı farklı adresler kullanılmış, sabit bir adresi olmayan, yeri yurdu konumu gizlenen paylaşılmayan, İstanbul’da hayvan mezarlığı izlenimi verilmiş, dağ başı tarlalara hayvan mezarlığı havası vermek için internetten yurt dışı fotoğraflar indirilip konmuş, çekim hileleriyle mezarlık süsü verilmiş, gittiği yere kadar gider düşüncesiyle kısa günün karı peşinde koşan sahtekarlara karşı dikkatli olunuz. 

Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı – Evcil Hayvan Pet Mezarlığı


Özel İstanbul Hayvan Mezarlığı Beykoz

Dikkat Çok Önemli!
Okumadan, olmadı okutmadan gelmeyiniz!
Okumadım, bilmiyordum, anlamadım, acım vardı vb. gibi üretilecek sebepler kuralları ve bunlara uyma sorumluluğunuzu değiştirmez! 
Öncelikle burası kendine has kuralları olan özel bir yerdir! Ve bu belirtilmiş kurallara aykırı kural tanımaz, uygunsuz, uyumsuz kişiler kesinkes kabul edilmemektedir.

Bahse konu “Kurallar başka insanlar içindir.” “Sadece enayiler tüm kurallara uyarlar.” “Benim mutluluğum önce gelir…”  Şeklinde düşünen çeşitli kişilik bozukluğu yaşayan kişilerin aşağıdaki kuralları okumasının gereksiz olduğunu ve vakit kaybetmeden kendine uygun başka bir yer bakmasını, bulmasını tavsiye ederiz.

DİKKAT!

Hiç kimsenin, zamanında iyilik yaptık, evcil hayvanını çöp konteynırına atmak zorunda kalmasın diye toprağımıza gömdüğümüz için, arsızca gece yarısından sonra kafayı bulup, arayıp, mezarlığı sanki burası nöbetçi meyhaneymiş, gece kulübüymüş gibi kullanmaya, ne diriye ne ölüye rahatsızlık vermeye hakkı yoktur. Bu şekilde saygısızlıklara asla göz yumulmamaktadır. İşine gelmeyen defnettirdiğini getirdiği gibi alır götürür, götürmez lakin her halükarda ayağını buradan keser.

Hayvan mezarlığına defin işlemi yaptıran veya yaptırmayı düşünen her kişi bilmeli ve kabul etmeli ki;
Musevi, Hristiyan, Müslüman veya farklı inanca ve isteğinize uygun mezarlıkların dizaynı anlaşmalı olduğumuz işinin ehli mermer firması tarafından verilmektedir. Mezarlığa dışarıdan mermerci inşaatçı vs birileri kabul edilmemektedir.
Alınan ücretler hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, arsa, tarla vb. toprak satışı değildir dolayısıyla tapu tahsis vb. belge söz konusu değildir.
Lakin mezarlık vasiyetle ebediyete intikal edecek şekilde hayrı düşünülerek kalıcı olarak kurulmuştur.
Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Ancak defin işleminden ve veya son ziyaretinin üstünden yıllar geçtiği halde hiç ziyareti yapılmayan mezarlıkların sahibinin de vefat veya terk ettiği varsayılarak eğer gerekirse katlı mezarlık olarak üstüne bir fakirin pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..

Ve yine geri kalan ödemeyi ayın başına, ortasına, sonuna ödeyeceğim diyerek eksik ödeme yapıp ortadan kaybolan kendince uyanıkların mezarları da katlı mezarlık olarak kullanılarak üstüne başka defin işlemi yapılır.

 

DİKKAT! MUTLAKA OKUMALISINIZ!

Mezarlığımız; web sitemizde eski yıllara ait Gazete ve TV haberlerinde de belirtildiği üzere 1999 depreminde ölen köpeğimi çiftliğime defnettikten sonra yıllar içerisinde maddi imkanları olan olmayan güzel insanlara yardımcı olurken doğal olarak oluşmuş bir hayvan mezarlığıdır.
Güzel insanlara yardım etmek için çıktığımız bu yolda cımbızla insan seçemesek de hiç kimseyi üzmek ve üzülmek istemiyoruz.
Az olsun hayırlısı olsun, müşteri değil insan arıyoruz.
Bu sebeple olması gereken Kurallar herkes içindir ve sağladığı düzen ve uyum insan yaşamının olmazsa olmazıdır.
Her şeyi en baştan açıkça konuşmak, anlamak ve ona göre karar vermek en doğru ve güzel yoldur!
Bu sebeple sizden bu değişimi teklif dahi edilemez kurallardan oluşan bilgilendirme yazısını okumanızı istiyoruz ki okumadım, bilmiyordum vb. gibi sebepler öne sürmenin, herkes için aynı ve değişmez olan kuralların size özel ve keyfinize göre değiştirilmeyeceğini bilerek bizi tercih etmeniz gerektiğini bilmenizi istiyoruz.
Şimdi size defin işlemleri ve sonrası kurallarından ziyaret kurallarına, mutlaka göz atmanız için ayrıntılı bilgilendirme yazı ve bağlantılarını gönderiyoruz.
Bağlantı fotoğraflarının yanında ve altında ilgili konu içeriğini özetleyen başlık yazıları vardır. Dikkat bağlantıların açılabilmesi için telefonu kaydetmeniz gerekebilir.

DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ! MUTLAKA OKUMALISINIZ!

Sık Sorulanlar

1- Defin hizmetleri karşılığı alınan ücretler tek seferliktir ve mezar yerini kazan, gömen defneden, mezarlığın peyzajını yapan çalışanların yevmiyesi, sulama, ilaçlama, bakım, temizlik vb. giderlere katkı içindir. Yoksa İstanbul’un merkezinde bir poşet kedi köpek maması fiyatına satılık, kiralık arsa tarla vb. gibi bir şey söz konusu değildir.

Biz dahil her nereden hizmet alırsanız alın her yerde verilen tüm hizmetler sonrası hiç bir şekilde ücret iadesi söz konusu değildir. Bu sebeple verilen tüm hizmet ve kuralları inceleyerek karar veriniz.

(Kendilerini İstanbul’daymış ve İstanbul’un tek hayvan mezarlığıymış gibi pazarlayıp da aslında farklı şehirlerde olan tüm sahtekarlara karşı dikkatli olunuz. Hepsi her 2, 3 senede 1 sil baştan kira kontratı yeniler gibi tekrar tekrar ödeme yapmazsanız kemiklerini toplar yerine başka birini defnederiz şeklinde hizmet vermektedir.)

2- Defin işlemi yapılırken elbette yanında eşlik edebilir ve sonrasında haftanın 7 günü istisnai gün ve durumlar hariç 10:00 – 14:00 arası ziyaretlerinizi yapabilirsiniz. (Defin esnasında gelemeyenler için videosu çekilip whatsapp paylaşılır.)
DİKKAT! Ziyaret esasları için İLETİŞİM – KONUM Linki içini MUTLAKA lütfen okuyunuz!

3- Hayvan Mezarlığı defin yeri hem 2. hem 3. köprüye 12 dakikalık, Beykoz korusuna ve vapur iskelesine ise birkaç dakikalık mesafededir. Önümüz otobüs minibüs durağıdır.


DİKKAT ÖNEMLİ! MUTLAKA OKUMALISINIZ!

Mezarlık iki ayrı bölümden oluşmaktadır.

1. Bölüm – Betonarme mermer kaplı anıt mezarların olduğu eski bölümdür ve kısaca enflasyondan sebep çok zarar etmemize sebebiyet verdiğinden dolayı 2023 yılı itibarıyla artık bu şekildeki mezarlık hizmetini sonlandırdık.

2. Bölüm – Sade toprak altı defin yapılan bölümdür. Definler tek seferliktir, üstüne başka defin yapılmaz.

2. Bölüm – Doğadan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz! Arzu ederseniz üstüne onun adına büyüyecek zeytin, defne, incir, kiraz, elma, dut vb meyve ağacı türevlerini yerimizden seçerek ektirebilirsiniz. Plastik dosyalık içine adı yazılarak ağacına bağlanmaktadır.

2. Bölüm – İsteğe bağlı etrafını özel emprenyeli ahşap bahçe çiti ve başlık tahtasıyla çevirme ve yine dış mekan şartlarından etkilenmez özel fleksi malzeme üzerine ultraviyole boyalı fotoğraflı yazılı mezar başlığını anlaşmalı çalıştığımız yerlere yaptırıyoruz.

DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ!
2. Bölüm – Dışarıdan hiç bir şekilde bir şeyler getirip yapma yaptırma, tarafımızdan dahi konseptin dışına çıkma gibi bir durum söz konusu değildir. Bunu bilerek ve kabul ederek bizi tercih etmelisiniz, hiç bir şekilde pazarlığa tabi değildir.
Defin işlemleri yapıldıktan sonra aynı veya ilerleyen tarihlerde farklı ülke, şehir, bahçeli eve taşınma vb gibi durumlarda olsun, defnedilen petinizi ve üstüne yapılanları çıkartıp size geri teslim ederiz.
Lakin yapılmış, verilmiş hiç bir hizmet ve ürünün ücret iadesi gibi bir durum söz konusu değildir!
Bu sebeple tercihinizi baştan ona göre yapınız!

Yıllık Aidat 
Bekçisi, bahçıvanı, kapıcısı, ilaçlaması, çiçeklendirmesi, sulaması, bakımı, temizliği…
Mezarlığın bakımı, temizliği, haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlaması, çiçeklendirilmesi, bahçıvanlık hizmetleri, bekçisi, kapıcısı gibi personel, su, temizlik malzemeleri vb. gibi çeşitli giderleri ve sahiplerinin halihazırda hayatta olduğunu, terk etmediğinin göstergesi olarak mezar sahiplerinden ölüm yıldönümlerinde olmak üzere Yıllık 36 $ veya karşılığı TL (Aylığı 3 Dolara = Takribi 50 TL Tekamül) Talep edilmektedir. (Mecburiyet yoktur, ziyaretlerini sürdüren, sürdürmeye niyetli olanlardan talep edilmektedir. 3 yıl ve üstü yıllık aidat ödemesi yapmamış olanlar ziyaret vb. haklarını kaybederler, ancak toplu ödeme yaparak ziyaret, bakım vb gibi haklarını kullanmaya başlayabilirler. )

Yıllık Aidat
2020 -2021 İtibarıyla artan işçilik ve bakım maliyetlerinden dolayı yıllık aidat uygulaması elzem olmuştur. Yıllık aidatlarını ödeyenlerin mezarlıklarının bakımı yapılır. Aidatlar kişi başı değil mevta başıdır, ödemeleri her biri için ölüm yıl dönümlerinden ölüm yıl dönümlerinedir. Mecburiyet yoktur! Kimse ödeme için aranmaz, sıkıştırılmaz, ödeyen öder ödemeyen toplu öder veya ödemez lakin 3 yıl ve üstü aidat ödemesi yapmaktan vazgeçmiş olanların ziyaret vb. hakkından da vaz geçtiği anlaşılır ve her türlü hizmet alma hakkını kaybeder ve üzerine bir başka can da defnedile bilinir, toplu aidat borcu ödemeyle ziyaret hakkını tekrar kazanır ama defnedilen hiç bir hayvanı yerinden çıkarttırma gibi bir durum diğer yatan ölüye saygıdan teklif dahi edilemez. 

Türkiye’de Bir İlk Krematoryum! Evcil Hayvanlar Kedi Köpek Kremasyon Hizmeti Vermeye Başladık.

Cremation Animals Cremation Pet Cremation Services Dog and Cat Cremation Services
Sorry only working on weekdays cremation Monday to Friday
Payment is taken before the cremation process.CLICK FOR PRICING

Kedi Köpek Evcil Hayvan Kremayon Ölü Hayvan Yakma Hizmetleri

Haftanın 7 günü Kremasyon (Ölü Yakma) hizmeti veriyoruz. Çalışmadığımız saatlerde gelenler çalışma saatine  kadar morg hizmeti olarak soğutucuda bekletilir.
Sabahtan teslim edilenler akşama doğru, öğleden sonra teslim edilenlerin külleri ertesi gün sabah geri teslim edilir.
İsteğe bağlı, adresten teslim alınıp ve veya adrese teslim seçeneğiniz de mevcuttur.
İsteğe bağlı kısa yanma videoları kaydedilip TL bütçeyle tarafınıza verilir.
Kremasyon hizmeti için önceden randevu alınıp Krematoryumun hazırlanması ve Geri dönüşü mümkün olmadığı için yakım öncesi ücretinin peşin ödenmesi gerekmektedir.
Ödeme Kremasyon işleminden önce alınmaktadır. Yaktıktan sonra vereceğiz gibi polemiklere girilmemektedir!

Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

Köpek * Otel * Eğitim * Mama * Defin * Kremasyon … TÜM MAL ve HİZMETLER + KDV dir. POS cihazı kullanılmamaktadır!
İstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı Evcil Hayvan Köpek Mezarlığı İstanbul Hayvan Mezarlığı İstanbul Köpek Mezarlığı İstanbul Kedi Mezarlığı Hayvan Mezarlığı İstanbul Evcil Hayvan Pet Mezarlığı İstanbul Krematoryum Kremasyon Hizmeti Pet Semetary Pet Cremation Pet Services Animals Kremasyon Dog Cremation Cat Cremation
Aalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu
, Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

Evcil Hayvan Mezarlığı
Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı
Pet Mezarlığı

Adalar Hayvan Mezarlığı, Arnavutköy Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Hayvan Mezarlığı, Avcılar Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Hayvan Mezarlığı, BahçelievlerHayvan Mezarlığı , Bakırköy Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Hayvan Mezarlığı, Beykoz Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Hayvan Mezarlığı, Çatalca Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Hayvan Mezarlığı, Esenler Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Hayvan Mezarlığı, Eyüp Hayvan Mezarlığı, Fatih Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Hayvan Mezarlığı, Güngören Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Hayvan Mezarlığı, Kartal Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Hayvan Mezarlığı, Maltepe Hayvan Mezarlığı, Pendik Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Hayvan Mezarlığı, Silivri Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Hayvan Mezarlığı, Şile Hayvan Mezarlığı, Şişli Hayvan Mezarlığı, Tuzla Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Hayvan Mezarlığı
Adalar Pet Mezarlığı, ArnavutköyPet Mezarlığı, Ataşehir Pet Mezarlığı, Avcılar Pet Mezarlığı, Bağcılar Pet Mezarlığı, Bahçelievler Pet Mezarlığı , Bakırköy Pet Mezarlığı, Başakşehir Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Pet Mezarlığı, Beşiktaş Pet Mezarlığı, Beykoz Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Pet Mezarlığı, Beyoğlu Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Pet Mezarlığı, Çatalca Pet Mezarlığı, Çekmeköy Pet Mezarlığı, Esenler Pet Mezarlığı, Esenyurt Pet Mezarlığı, Eyüp Pet Mezarlığı, Fatih Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Pet Mezarlığı, Güngören Pet Mezarlığı, Kadıköy Pet Mezarlığı, Kâğıthane Pet Mezarlığı, Kartal Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Pet Mezarlığı, Maltepe Pet Mezarlığı, Pendik Pet Mezarlığı, Sancaktepe Pet Mezarlığı, Sarıyer Pet Mezarlığı, Silivri Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Pet Mezarlığı, Sultangazi Pet Mezarlığı, Şile Pet Mezarlığı, Şişli Pet Mezarlığı, Tuzla Pet Mezarlığı, Ümraniye Pet Mezarlığı, Üsküdar Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Pet Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Pet Mezarlığı, Ataşehir Evcil Pet Mezarlığı, Avcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bağcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Pet Mezarlığı , Bakırköy Evcil Pet Mezarlığı, Başakşehir Evcil Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Pet Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Pet Mezarlığı, Beykoz Evcil Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Pet Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Çatalca Evcil Pet Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Pet Mezarlığı, Esenler Evcil Pet Mezarlığı, Esenyurt Evcil Pet Mezarlığı, Eyüp Evcil Pet Mezarlığı, Fatih Evcil Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Pet Mezarlığı, Güngören Evcil Pet Mezarlığı, Kadıköy Evcil Pet Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Pet Mezarlığı, Kartal Evcil Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Maltepe Evcil Pet Mezarlığı, Pendik Evcil Pet Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Pet Mezarlığı, Sarıyer Evcil Pet Mezarlığı, Silivri Evcil Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Pet Mezarlığı, Sultangazi Evcil Pet Mezarlığı, Şile Evcil Pet Mezarlığı, Şişli Evcil Pet Mezarlığı, Tuzla Evcil Pet Mezarlığı, Ümraniye Evcil Pet Mezarlığı, Üsküdar Evcil Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Hayvan Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Avcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Hayvan Mezarlığı , Bakırköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Hayvan Mezarlığı, Beykoz Evcil Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Çatalca Evcil Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenler Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Evcil Hayvan Mezarlığı, Eyüp Evcil Hayvan Mezarlığı, Fatih Evcil Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Güngören Evcil Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Hayvan Mezarlığı, Kartal Evcil Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Maltepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Pendik Evcil Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Evcil Hayvan Mezarlığı, Silivri Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Evcil Hayvan Mezarlığı, Şile Evcil Hayvan Mezarlığı, Şişli Evcil Hayvan Mezarlığı, Tuzla Evcil Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Evcil Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Evcil Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Hayvan Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Hayvan Mezarlığı kaç TL?, Hayvan Mezarlığı olayı gerçek mi?, Türkiyede hayvan mezarlığı var mı?, Pet Mezarlığı, İstanbul hayvan mezarlığı ücreti, Özel Evcil Hayvan Mezarlığı, İstanbul Pet Mezarlığı, Anadolu Yakası Hayvan Mezarlığı, Pet Mezarlığı İstanbul, Hayvan Mezarlığı İstanbul, Evcil Hayvan Mezarlığı, Ücretsiz Hayvan MEzarlığı, Ölen Hayvanlar Nereye Gömülür, Kedi Hayvan Mezarlığı, Köpek Hayvan, Mezarlığı, Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı, Kedi Pet Mezarlığı, Köpek Pet Mezarlığı, Hayvanım Öldü Nereye Gömmeliyim, Ölen Hayvan Nereye Gömülür

Hizmet verdiğimiz ilçeler;
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 
İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Read Previous

Tiesto – Hoşçakal

Read Next

Pet Mezarlığı

× Whatsapp Hattı