KEDİ KÖPEK EVCİL HAYVAN PET MEZARLIĞI İSTANBUL BEYKOZ

Pet Mezarlığı

Köpek Mezarlığı – Evcil Köpek Hayvan Mezarlığı – Köpek Hayvan Mezarlığı

1999′ dan beri Türkiye’nin İlk ve Tek Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı

Mezarlığımız İstanbul’un Beykoz ilçesinde, Beykoz korusuna ve Türk Alman Üniversitesine birkaç dakikalık mesafededir.

Defin işlemi sırasında evcil hayvanınızın elbette yanında olabilirsiniz.

Pet Mezarlığı defin işlemleri haftanın 7 günü yapılmaktadır.

Pet Mezarlığı ziyaret saatleri haftanın 7 günü 10:00 – 14:00 arasıdır.

Pos cihazı kullanılmamaktadır! Ödemeler nakit olarak alınmaktadır.

Köpek * Otel * Eğitim * Mama * vb … TÜM MAL ve HİZMETLER + KDV dir. POS cihazı kullanılmamaktadır!
Hayvan Defin işlemleri ticari resmi bir iş değildir, ödemeler nakit olarak alınmaktadır.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı Fotoğraflar ve Ayrıntılar için Tıklayınız!

SOSYAL MEDYA 

1- İNSTAGRAM Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız!

2- FACEBOOK Haberleri ve diğer fotoğraflar için Tıklayınız! 

GAZATE HABERLERİ

3- Gazete Haberleri SÖZCÜ GAZATESİ İçin Tıklayınız! 

4- Gazete Haberleri POSTA GAZETESİ İçin Tıklayınız!  

5- Gazete Haberleri DOST BEYKOZ GAZETESİ İçin Tıklayınız!

TV ANA HABERLERİ

6- Televizyon ATV ANA HABERLER kanalında izlemek için Tıklayınız!

Evcil hayvan pet mezarlığında, Defin işlemleri sırasında elbette yanında bulabilirsiniz. Ve haftanın 7 günü ziyaretlerinizi yapabilirsiniz.
Gelemeyenler için defin videosu çekilip gönderilmektedir.
Defin işlemi ödemeleri tek seferliktir! 
İstisnasız diğer tüm sözde mezarlıklarda olduğu üzere 2, 3 senede bir sil baştan sanki o gün tekrar yeniden defin işlemi yapılmış gibi o günün fiyatlarıyla tekrar  kiralama / ödeme yapma gibi bir durum kendi tapulu yerimiz için söz konusu değildir.
Üstümüzde bayrağımız dalgalandıkça, hükümetler keyfine göre istimlak ettim deyip yerimize çökmedikçe, ömrümüz vefa ettiği müddetçe, (Özetle bizim irademiz dışımızda gelişecek Mücbir sebeplerden dolayı harici) yerinde kalacak şekilde düşünülüp, betonarme mermer kaplı insan mezarları gibi dizayn edilmiştir.


POS CİHAZI KULLANILMAMAKTADIR!
Ödemeler SADECE NAKİT olarak alınmaktadır!

Her bütçeye uygun Defin işlemleri ücretlendirmesi – Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı

İstanbul Evcil hayvan Mezarlığı tapulu mezarlığına cephe özel ormana defin…  (Orman içinde başlık dahil hiç bir şekilde yapılaşma kesinkes yapılamaz)
Doğadan çalmıyoruz katkıda bulunuyoruz üzerine onun adına zeytin veya meyve ağacı çeşitleri ekiyoruz.

Betonarme Mermer Kaplı Anıt Mezarlar

Bütün mezarlıklarımız yeri belli olsun, yıllar içerisinde kayma karışma kaybolma olmasın diye betonarme, mermer kaplı lahit şeklinde anıt mezar olarak dizayn edilmiştir. 

Tamamı betonarme, mermer kaplı ve iki farklı boyutta tasarlanmış olan mezarlıkların, isteğe göre çiçeklendirme ve yıllık özel bakımı da yapılmaktadır. Defin işlemlerinin fiyatlandırması, betonarme mezarlıkların toprak, mermer, malzeme, işçilik, bekçisi, bakıcısı.., Beykoz m2 maliyetleri ve mezarların kalıcılığı da hesaba katılarak elde edilmiştir.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde 1999 yılında köpeğimin ölmesi ve onu çiftliğimin bahçesine gömdükten sonra yıllar içinde eş dost eski müşterilerimin ricası derken yıllar içinde plansızca hayvan mezarlığına dönüşmüş ve kedi köpek evcil hayvan pet mezarlığı olarak birçok hayvan sahibine kucak açılmıştır. Sonrasında daha düzenli ve profesyonel bir Hayvan Mezarlığı olması üzere tasarlanıp, buna göre inşası özel olarak ayrılmış arsada gerçekleştirilerek, pet kedi köpek evcil hayvanlar mezarlığı olarak hayvan severlere hizmet vermeye başlamıştır..

Pet evcil hayvanlar mezarlığımız İstanbul Beykoz’da İstanbul boğazı deniz kenarına 5 dakika, Beykoz korusuna 3 dakika, Acarkent ve Beykoz konaklarına 5 dakika mesafede Riva ve Polonezköy yolu üzerindeki vadide ana yol kenarındadır, önü çift yönlü otobüs ve minibüs durağı olan Akbaba semti ana yolu üstünde orman kenarındadır. İstanbul’un her yerinden vapur, tekne, otobüs, minibüs gibi ulaşım araçlarıyla İstanbul kart vb ile kapısına kadar ulaşabileceğiniz bir noktadadır.

1999 itibarıyla Pet evcil hayvanlar mezarlığı olarak kullanılan, oturmuş, bilinen, Türkiye’nin ve İstanbul’un gazetelere haber olmuş hali hazırda ilk ve tek gerçek hayvan mezarlığıdır.

İnsanları dolandırmak amaçlı farklı adresler kullanılmış, sabit bir adresi olmayan, yeri yurdu konumu gizlenen paylaşılmayan, İstanbul’da hayvan mezarlığı izlenimi verilmiş, dağ başı tarlalara hayvan mezarlığı havası vermek için internetten yurt dışı fotoğraflar indirilip konmuş, çekim hileleriyle mezarlık süsü verilmiş, gittiği yere kadar gider düşüncesiyle kısa günün karı peşinde koşan sahtekarlara karşı dikkatli olunuz. 

Hayvan Mezarlığı Kuralları!

Her şeyi en baştan dürüstçe konuşmak en doğrusudur!
Hiç kimsenin, zamanında iyilik yaptık, evcil hayvanını çöp konteynırına atmak zorunda kalmasın diye toprağımıza gömdüğümüz için, arsızca gece yarısından sonra kafayı bulup, arayıp, mezarlığı sanki burası nöbetçi meyhaneymiş, gece kulübüymüş gibi kullanmaya, ne diriye ne ölüye rahatsızlık vermeye hakkı yoktur. Bu şekilde saygısızlıklara asla göz yumulmamaktadır. İşine gelmeyen defnettirdiğini getirdiği gibi alır götürür, götürmez lakin her halükarda ayağını buradan keser. Yine etrafta çöp kutuları olmasına rağmen ısrarla her seferinde çeşitli çöplerini gerek mezarlığın içine gerek dışına atanlar ve mezarlığa köpekle gelip benimki pislemez diye direterek girenler, sizden sonra gelen başka biride bunları gördüğünde burası mezarlık mı çöplük mü köpeklerin tuvalet alanı mı diye bizi azarlamaya kalktığında biz bu sorulara muhatap olmak istemiyoruz. Burası vatandaşına hizmet vermek zorunda olan bir devlet kuruluşu değildir, Özeldir farklıdır ve kişi seçer. Dolayısıyla her parası olup da parasıyla değil mi? Parayı veren düdüğü çalar, kıroyum ama para bende tarzı insanlar, cebine 3 kuruş koydu diye bize 2 kuruş verdi veya verecek diye bizi satın aldığını alabileceğini sana tipler, sen benim kim olduğumu biliyor musun diye heyheylenen tipler, vb arsız yüzsüz ahlaksız mahallevari it kopuk serseri vb takımına hizmet vermek zorunda değildir. Burası bir aile yeridir ve olabildiğince gerek bize gerek bu nezih insanlara rahatsızlık vermeyecek yapıda iyi güzel insanlara hizmet vermek istiyoruz. Rengi gözümüzden kaçanlar rengini belli ettiğinde bizimde rengimiz değişir ve sıkıntı yaşamak istemiyorsanız buradan başka bir adresi tercih ediniz. Yada tüm kurallarımıza uyarak ne bizleri ne diğer müşterileri ne çiftlikteki hayvanları, ölüler dahil kimseyi rahatsız etmeden edebinizle sessizce ziyaretinizi yapıp gidiniz, Kurallar insanlar içindir. Bu olması gereken doğal kurallardan gocunanlar, hiç zahmet etmesin kendine kendi ayarında başka yer baksın yada sonsuza kadar sussun. 

Hayvan mezarlığına defin işlemi yaptıran veya yaptırmayı düşünen her kişi bilmeli ve kabul etmeli ki;

Musevi, Hristiyan, Müslüman veya farklı inanca ve isteğinize uygun mezarlıkların dizaynı anlaşmalı olduğumuz işinin ehli mermer firması tarafından verilmektedir. Mezarlığa dışarıdan mermerci inşaatçı vs birileri kabul edilmemektedir.

Alınan ücretler masraflar işçilik ve hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, arsa satmıyoruz, dolayısıyla tapu tahsis vb. belge verilmemektedir.
Lakin mezarlık vasiyetle ebediyete intikal edecek şekilde hayrı düşünülerek kalıcı olarak kurulmuştur.
Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Ancak defin işleminden ve veya son ziyaretinin üstünden 2, 3 yıl geçtiği halde hiç ziyareti yapılmayan mezarlıkların sahibinin de vefat veya terk ettiği varsayılarak eğer gerekirse katlı mezarlık olarak üstüne bir fakirin pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..

Ve yine geri kalan ödemeyi ayın başına, ortasına, sonuna ödeyeceğim diyerek eksik ödeme yapıp aylarca ortadan kaybolanların mezarları da katlı mezarlık olarak kullanılarak üstüne başka defin işlemi yapılır.

Türkiye’de Bir İlk Krematoryum! 2015 itibarıyla Evcil Hayvanlar Kedi Köpek Kremasyon Hizmeti Vermeye Başladık.

Cremation Animals Cremation Pet Cremation Services Dog and Cat Cremation Services
Sorry only working on weekdays cremation Monday to Friday
Payment is taken before the cremation process.CLICK FOR PRICING

Kedi Köpek Evcil Hayvan Pet Mezarlığı İstanbul

 

Krematoryum – Kremasyon 

 

Hafta sonları da kremasyon ölü hayvan yakım hizmeti vermeye başladık!
Üzgünüz şimdilik sadece Pazartesiden Cumaya hafta içi Kremasyon (Ölü Yakma) hizmeti veriyoruz. Hafta sonu gelenler Pazartesiye kadar soğutucuda bekletilir.

Sabahtan teslim edilenler akşama doğru, öğleden sonra teslim edilenlerin külleri ertesi gün geri teslim edilir.

İsteğe bağlı, adresten teslim alınıp ve veya adrese teslim seçeneğiniz de mevcuttur.
İsteğe bağlı başından sonuna kısa pasajlar halinde yanma videoları kaydedilip bütçeyle tarafınıza verilir.
Kısa kremasyon yanma başlangıç videosu ücretsizdir.
Kremasyon hizmeti için önceden randevu alınıp Krematoryumun hazırlanması ve Geri dönüşü mümkün olmadığı için yakım öncesi ücretinin peşin ödenmesi gerekmektedir.

Ödeme Kremasyon işleminden önce alınmaktadır. Yaktıktan sonra vereceğiz gibi polemiklere girilmemektedir!

Köpek Mezarlığı İstanbul

Köpek * Otel * Eğitim * Mama * Aksesuar TÜM MAL ve HİZMETLER + KDV dir.  Lakin defin işlemleri resmi ticari bir iş değil özel bir iştir dolayısıyla fatura veya pos ödemesi gibi bir durum söz konusu değildir. POS cihazı kullanılmamaktadır!
İstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı Evcil Hayvan Köpek Mezarlığı İstanbul Hayvan Mezarlığı İstanbul Köpek Mezarlığı İstanbul Kedi Mezarlığı Hayvan Mezarlığı İstanbul Evcil Hayvan Pet Mezarlığı İstanbul Krematoryum Kremasyon Hizmeti Pet Semetary Pet Cremation Pet Services Animals Kremasyon Dog Cremation Cat Cremation

Köpek Hayvan Mezarlığı, Köpek Mezarlığı, Evcil Köpek Hayvan Mezarlığı, İstanbul Köpek Hayvan Mezarlığı, Evcil Hayvan Köpek Mezarlığı, Hayvan Mezarlığı, Aalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Köpek Mezarlığı Beykoz İstanbul
Evcil Hayvan Mezarlığı
Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı
Pet Mezarlığı

Adalar Hayvan Mezarlığı, Arnavutköy Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Hayvan Mezarlığı, Avcılar Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Hayvan Mezarlığı, BahçelievlerHayvan Mezarlığı , Bakırköy Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Hayvan Mezarlığı, Beykoz Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Hayvan Mezarlığı, Çatalca Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Hayvan Mezarlığı, Esenler Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Hayvan Mezarlığı, Eyüp Hayvan Mezarlığı, Fatih Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Hayvan Mezarlığı, Güngören Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Hayvan Mezarlığı, Kartal Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Hayvan Mezarlığı, Maltepe Hayvan Mezarlığı, Pendik Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Hayvan Mezarlığı, Silivri Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Hayvan Mezarlığı, Şile Hayvan Mezarlığı, Şişli Hayvan Mezarlığı, Tuzla Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Hayvan Mezarlığı
Adalar Pet Mezarlığı, ArnavutköyPet Mezarlığı, Ataşehir Pet Mezarlığı, Avcılar Pet Mezarlığı, Bağcılar Pet Mezarlığı, Bahçelievler Pet Mezarlığı , Bakırköy Pet Mezarlığı, Başakşehir Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Pet Mezarlığı, Beşiktaş Pet Mezarlığı, Beykoz Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Pet Mezarlığı, Beyoğlu Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Pet Mezarlığı, Çatalca Pet Mezarlığı, Çekmeköy Pet Mezarlığı, Esenler Pet Mezarlığı, Esenyurt Pet Mezarlığı, Eyüp Pet Mezarlığı, Fatih Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Pet Mezarlığı, Güngören Pet Mezarlığı, Kadıköy Pet Mezarlığı, Kâğıthane Pet Mezarlığı, Kartal Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Pet Mezarlığı, Maltepe Pet Mezarlığı, Pendik Pet Mezarlığı, Sancaktepe Pet Mezarlığı, Sarıyer Pet Mezarlığı, Silivri Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Pet Mezarlığı, Sultangazi Pet Mezarlığı, Şile Pet Mezarlığı, Şişli Pet Mezarlığı, Tuzla Pet Mezarlığı, Ümraniye Pet Mezarlığı, Üsküdar Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Pet Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Pet Mezarlığı, Ataşehir Evcil Pet Mezarlığı, Avcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bağcılar Evcil Pet Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Pet Mezarlığı , Bakırköy Evcil Pet Mezarlığı, Başakşehir Evcil Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Pet Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Pet Mezarlığı, Beykoz Evcil Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Pet Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Çatalca Evcil Pet Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Pet Mezarlığı, Esenler Evcil Pet Mezarlığı, Esenyurt Evcil Pet Mezarlığı, Eyüp Evcil Pet Mezarlığı, Fatih Evcil Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Pet Mezarlığı, Güngören Evcil Pet Mezarlığı, Kadıköy Evcil Pet Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Pet Mezarlığı, Kartal Evcil Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Pet Mezarlığı, Maltepe Evcil Pet Mezarlığı, Pendik Evcil Pet Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Pet Mezarlığı, Sarıyer Evcil Pet Mezarlığı, Silivri Evcil Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Pet Mezarlığı, Sultangazi Evcil Pet Mezarlığı, Şile Evcil Pet Mezarlığı, Şişli Evcil Pet Mezarlığı, Tuzla Evcil Pet Mezarlığı, Ümraniye Evcil Pet Mezarlığı, Üsküdar Evcil Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Pet Mezarlığı
Adalar Evcil Hayvan Mezarlığı, ArnavutköyEvcil Hayvan Mezarlığı, Ataşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Avcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bağcılar Evcil Hayvan Mezarlığı, Bahçelievler Evcil Hayvan Mezarlığı , Bakırköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Başakşehir Evcil Hayvan Mezarlığı, Bayrampaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Beşiktaş Evcil Hayvan Mezarlığı, Beykoz Evcil Hayvan Mezarlığı, Beylikdüzü Evcil Hayvan Mezarlığı, Beyoğlu Evcil Hayvan Mezarlığı, Büyükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Çatalca Evcil Hayvan Mezarlığı, Çekmeköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenler Evcil Hayvan Mezarlığı, Esenyurt Evcil Hayvan Mezarlığı, Eyüp Evcil Hayvan Mezarlığı, Fatih Evcil Hayvan Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Evcil Hayvan Mezarlığı, Güngören Evcil Hayvan Mezarlığı, Kadıköy Evcil Hayvan Mezarlığı, Kâğıthane Evcil Hayvan Mezarlığı, Kartal Evcil Hayvan Mezarlığı, Küçükçekmece Evcil Hayvan Mezarlığı, Maltepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Pendik Evcil Hayvan Mezarlığı, Sancaktepe Evcil Hayvan Mezarlığı, Sarıyer Evcil Hayvan Mezarlığı, Silivri Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultanbeyli Evcil Hayvan Mezarlığı, Sultangazi Evcil Hayvan Mezarlığı, Şile Evcil Hayvan Mezarlığı, Şişli Evcil Hayvan Mezarlığı, Tuzla Evcil Hayvan Mezarlığı, Ümraniye Evcil Hayvan Mezarlığı, Üsküdar Evcil Hayvan Mezarlığı, Zeytinburnu Evcil Hayvan Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Adalar Köpek Pet Mezarlığı, ArnavutköyKöpek Pet Mezarlığı, Ataşehir Köpek Pet Mezarlığı, Avcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bağcılar Köpek Pet Mezarlığı, Bahçelievler Köpek Pet Mezarlığı , Bakırköy Köpek Pet Mezarlığı, Başakşehir Köpek Pet Mezarlığı, Bayrampaşa Köpek Pet Mezarlığı, Beşiktaş Köpek Pet Mezarlığı, Beykoz Köpek Pet Mezarlığı, Beylikdüzü Köpek Pet Mezarlığı, Beyoğlu Köpek Pet Mezarlığı, Büyükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Çatalca Köpek Pet Mezarlığı, Çekmeköy Köpek Pet Mezarlığı, Esenler Köpek Pet Mezarlığı, Esenyurt Köpek Pet Mezarlığı, Eyüp Köpek Pet Mezarlığı, Fatih Köpek Pet Mezarlığı, Gaziosmanpaşa Köpek Pet Mezarlığı, Güngören Köpek Pet Mezarlığı, Kadıköy Köpek Pet Mezarlığı, Kâğıthane Köpek Pet Mezarlığı, Kartal Köpek Pet Mezarlığı, Küçükçekmece Köpek Pet Mezarlığı, Maltepe Köpek Pet Mezarlığı, Pendik Köpek Pet Mezarlığı, Sancaktepe Köpek Pet Mezarlığı, Sarıyer Köpek Pet Mezarlığı, Silivri Köpek Pet Mezarlığı, Sultanbeyli Köpek Pet Mezarlığı, Sultangazi Köpek Pet Mezarlığı, Şile Köpek Pet Mezarlığı, Şişli Köpek Pet Mezarlığı, Tuzla Köpek Pet Mezarlığı, Ümraniye Köpek Pet Mezarlığı, Üsküdar Köpek Pet Mezarlığı, Zeytinburnu Köpek Pet Mezarlığı
Hayvan Mezarlığı kaç TL?, Hayvan Mezarlığı olayı gerçek mi?, Türkiyede hayvan mezarlığı var mı?, Pet Mezarlığı, İstanbul hayvan mezarlığı ücreti, Özel Evcil Hayvan Mezarlığı, İstanbul Pet Mezarlığı, Anadolu Yakası Hayvan Mezarlığı, Pet Mezarlığı İstanbul, Hayvan Mezarlığı İstanbul, Evcil Hayvan Mezarlığı, Ücretsiz Hayvan MEzarlığı, Ölen Hayvanlar Nereye Gömülür, Kedi Hayvan Mezarlığı, Köpek Hayvan, Mezarlığı, Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı, Kedi Pet Mezarlığı, Köpek Pet Mezarlığı, Hayvanım Öldü Nereye Gömmeliyim, Ölen Hayvan Nereye Gömülür

Hizmet verdiğimiz ilçeler;
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 
İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul’un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Read Previous

Kedi Köpek Hayvan Mezarlığı

Read Next

Posta Gazetesi Haberi

× Whatsapp Hattı